| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

30.6.2015 9:58:34 magrata1

Nová rychlovarná konvice pořád smrdí plastem

Minulý týden jsme si koupili novou rychlovarnou konvici. Stará po 10 letech dosloužila, byli jsme s ní spokojeni, ale Moulinexse už nevyrábí, tak jsme vybrali Sencor. Já jsem se přikláněla ke koupi skleněné konvice, ale manželovi a dětem se líbila tahle, já jsem na sklu netrvala, koupili jsme ji. Objednali jsme ji přes internet v TS Baohemia a vyzvedli u nich na prodejně. Konvici opakovaně vyváříme vodou i octovou vodou, ale výsledek žádný. Voda pořád páchne. Minulý týden jsem si z ní (po 3 dnech opakovaného vyváření) zalila mátový čaj. Máta ten pach přerazila a mě pak celý den šíleně bolela hlava, což připisuji účinkům toho, co se do vody uvolňuje, protože jinak mě bolí hlava jen při horečkách.
Nevíte, jak to je, když si koupím zboží přes internet a vyzvednu na prodejně? Můžu to taky do 14 dní vrátit nebo budu muset reklamovat? Už tuto konvici nechceme, koupíme raději skleněnou.
Díky
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Nová rychlovarná konvice pořád smrdí pla... magrata1 30.6.2015 9:58
*Re: Nová rychlovarná konvice pořád smr... Eva + Klárka2/07 30.6.2015 10:7
**Re: Nová rychlovarná konvice pořád s... magrata1 30.6.2015 10:8
*Re: Nová rychlovarná konvice pořád smr... hgfjdmh 30.6.2015 10:25
**Re: Nová rychlovarná konvice pořád s... Fren 30.6.2015 11:48
*Re: Nová rychlovarná konvice pořád smr... mar. 30.6.2015 13:1
*Re: Nová rychlovarná konvice pořád smr... Marika Letní 1.7.2015 0:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.