| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Čtenářský klub

1.6.2015 21:51:16 rišulka

Co to bylo za knihu?

Už dlouho vzpomínám na knihu a nemohu si vzpomenout, snad někdo z vás taky četl.. Měla jsem ji z knihovny, je to dost dávno, přes deset let určitě, byla dost tlustá, ale nepamatuji si toho moc, spíš jen ve mě stále zůstal takový neuchopitelný pocit.. krásy, vděku..
Autor ich formou popisuje svůj život, dost se pohybuje, nevím proč, hlavně v přírodě, hodně a často hovoří o ptácích, jejich kráse a svobodě. Nejsem si jistá, ale snad se jednalo o Františka z Assisi. Opravdu nevím. Poutník má nějaké poslání, myslím, že se potýká s nepochopením a do přírody utíká nebo ji vyzdvihuje. Ten náboženský akcent si tolik nepamatuji nebo snad ani nebyl tolik výrazný. Končí to jeho smrtí - nepamatuji si nebo jsem nepochopila, proč zemřel, myslím, že nějakým vyčerpáním. I tu uvádí velmi lyricky, avšak detailně, končí pohledem shora sám na sebe.. Bylo to celé takové čisté, milé, uklidňující.
Jak říkám, zůstal jen ten pocit. Narazily jste na něco takového?
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Co to bylo za knihu? rišulka 1.6.2015 21:51
*Re: Co to bylo za knihu? angrešt 1.6.2015 23:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.