| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní gynekologické problémy

26.11.2014 8:58:25 Nat94

Varixy v malé pánvi

Ahoj,
Je mi 20 let. Vnitřní křečové žily mi byli zjištěny v 17, po sérii vyšetřeních apod.
Byl mi nasazen Detralex, který mi bolesti vcelku i utěšil.. aspoň jsem si sama mohla dojít na záchod.. Těď po třech letech, kdy jsem ho střídavě brala a nebrala, se bolesti horší. Detralex už nezabírá. Na rukou, i nohou mám vyditelné zelené spletence jako nikdy dřív. Křeče jsou k nevydržení.

Když jsem byla na diagnostické laparoskopii tak mnou byli překvapeni, jednoduše "že tohle ještě neviděli". Jsem na to prý mladá.. Bohužel se to zhoršuje a já nevím co s tím.

Mohla bych si nechat odebrat dělohu a bolesti by prý ustaly. Žíly by neměly na co "tlačit". Jelikož je mi ale 20 let tak se nechci vzdát možnosti mít dítě.
Ikdyž mi doteď nikdo nedokázal říct jakou mám procentuální šanci ho mít, když mám varixy omotané kolem dělohy.

Nemáte s tím někdo zkušenosti?? Podařilo se nějaké z vás mít dítě i s vnitřními varixy?? Moc děkuji za pomoc
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Varixy v malé pánvi Nat94 26.11.2014 8:58
*Re: Varixy v malé pánvy vlad. 26.11.2014 10:19
*Re: Varixy v malé pánvy Slída 26.11.2014 15:46
*Re: Varixy v malé pánvy Valoria 27.11.2014 13:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.