| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lupénka - psoriáza

25.11.2014 20:57:38 Dadulka,02/06,06/07

Re: Dieta při lupénce

Nevím, jaký druh lupénky mám já, ale pomohla mi tato paní http://www.optiforlife.com/cs/oautorce/ Je to už skoro 2 roky a mám pouze minimální ložiska, která se nezvětšují a hlavně nejsou vidět.Cena za konzultaci byla poněkud vyšší, ale za to 3 měsíce spolupráce, kdy mi rozebírala každodenně jídelníček, vysvětlila princip své metody, ...... Je to životní styl a jako takový by se to mělo brát. Já jsem se po půl roce "diety" vrátila z 90% ke své původní stravě a zatím OK.
Jednoduše řečeno principem je hodně zeleniny (denně 1kg čerstvé), stejný podíl rostlinných a živ.bílkovin, minimální množství tzv. špatných sacharidů s vysokým GI a všeobecně málo cukrů (všech, tedy i škrob).
Prvně jsem se toho děsila, ale naučila jsem se vařit jinak a přesto skoro stejně.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Dieta při lupénce maceška 25.11.2014 11:16
*Re: Dieta při lupénce Azia a 3 ryzova zrna 25.11.2014 20:7
*Re: Dieta při lupénce Dadulka,02/06,06/07 25.11.2014 20:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.