| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Květiny a zahrada

31.10.2014 9:21:44 zuni

Jak se staráte o kytky na balkoně?

~;((~x~ Ahoj pěstitelky :-)
Zajímá mě, jak se staráte o kytky na balkoně, aby vám to nedalo moc práce a dostavil se výsledek.
Já zatím zkoušela pěstovat bylinky a jahody a měla jsem tam pár trvalých kytek jako třeba levanduli. Zkoušela jsem je zazimovat tak, že jsem je dala do kartonový krabice, obsypala zmačkaným papírem (jako izolaci) a zakryla nahoře chvojím. Díky tomu jsem nemusela každý jaro shánět hlínu. Ale zase ta hlína v takto přezimovaných květináčích vždycky jakoby trochu oplesnivěla. Na jaře rostlinky krásně vzešly, tak jsem doufala, že ta plíseň na to nemá vliv, ale nevím, protože třeba jahody mi udělaly to, že hustě obrostly zeleným listím (krásně zdravě vypadaly), ale nasadily jen asi pět květů a tolik jahod jsme i sklidili. Tak to není úplně moje představa o sklizni :-) asi něco dělám blbě. Letos mě to tak odradilo, že jsem všechny kytky vysypala a na jaře budu muset pořizovat novou hlínu a všechno zase sázet....

Všechny dobré rady sem! :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Jak se staráte o kytky na balkoně? zuni 31.10.2014 9:21
*Re: Jak se staráte o kytky na balkoně?... ...neviditelná... 31.10.2014 9:36
**Re: Jak se staráte o kytky na balkon... katka * 31.10.2014 12:5
***Re: Jak se staráte o kytky na balk... zuni 31.10.2014 12:10
****Re: Jak se staráte o kytky na ba... katka * 31.10.2014 14:13
****Re: Jak se staráte o kytky na ba... ...neviditelná... 31.10.2014 19:23
****Re: Jak se staráte o kytky na ba... zerat 31.10.2014 22:15
*Re: Jak se staráte o kytky na balkoně?... zerat 31.10.2014 22:8

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.