| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Vytírání a luxování

31.8.2014 22:28:44 KoproFka

Re: Jaký koupit robotický vysavač?

mám základní roombu (od irobot), miluju ji!!! Jako bez nadsázky! Už si to bez ní snad ani nedokážu představit. Nesnáším drobky, písek atp. na zemi - fakt to nemám ráda!

Pouštím ji i 2x denně, podle toho, jak máme doma "nasviněno" - mrňavka i mm na můj vkus dost drobí. Vždycky jede po snídani prostor kolem stolu a kuchyni (máme spojenou kuchyň s obývákem a jídelním koutem). Máme v tomhle prostoru nábytkem vytvořené takové zóny, takže ji pustím jen tam, kde potřebuju - vstup do další zóny jí zradím stoličkou, přes kterou neprojde. Pak jí většinou ještě pouštím odpolčo, když jdeme ven - úžasný je přijít pak domů a mít luxusně vysáto. Tím, jak musím před vypuštěním všechno z podlahy odstranit (hračky adp.), tak je fakt pak radost se vracet domů.

Ona navíc úplně suprově umí koberec - máme takový hustý, stříhaný, s trošičku vyšším vlasem - cca 1cm a ona ho tím kartáčem co má vespod tak načechrá, že vypadá úplně jako nový - takhle já to vysavačem neudělám ani náhodou, ani kdybych se přetrhla.

Super je to třeba, když přijdeme ven z písku - děti když se slíknou z venkovního, tak máme z chodby pískoviště - takže je zaženu do vany a roombu pustím do chodby a než se opláchnou, tak je chodba zase čistá a nic se neroznáší ven.

Nebo třeba skvěle vyluxuje pod postalemi v ložnici - máme debilní rám - je nízkou od země a vysavačem se tam nedostanu - stačí jen zvednout polohovací rošt a rombu pod postel pustit a ona už tam odvede svou práci.

Za mě můžu jen doporučit.

Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Robotický vysavač Leontýnka 33 31.8.2014 15:46
*Re: Jaký koupit robotický vysavač? hgfjdmh 31.8.2014 17:31
**Re: Jaký koupit robotický vysavač? hgfjdmh 31.8.2014 17:43
*Re: Jaký koupit robotický vysavač? hgfjdmh 31.8.2014 18:39
*Re: Jaký koupit robotický vysavač? Ivatema 31.8.2014 21:13
*Re: Jaký koupit robotický vysavač? KoproFka 31.8.2014 22:28
**Re: Jaký koupit robotický vysavač? ...neviditelná... 1.9.2014 15:54
***Re: Jaký koupit robotický vysavač?... KoproFka 1.9.2014 16:48
*Re: Jaký koupit robotický vysavač? maximin 1.9.2014 11:39
*Re: Jaký koupit robotický vysavač? Girili 2.9.2014 1:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.