| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Oslavy

28.7.2014 11:34:15 Hanina

Re: Potahovací hmota na dort

Už jsem to sem dávala několikrát, tak aby mne někdo nenařknul z toho, že se to tu pořád opakuje. Dávám 200 g prosátého moučkového cukru, 200 g prosátého polotučného mléka, 1 bílek, 3 lžíce medu (nestírat prstem, jen nechat stéct), 30 g másla, pár kapek mandlového aroma. Tohle dobře propracuj. Já to nahážu do robota a vodu přidávám doslova po kapkách. Většinou z toho robot udělá takovou krupičkovatou hmotu a já si to pak dopracuju namočenýma rukama, protože se bojím, že to přeleju a pak už to nedám dohromady. Je to ale úžasně tvárné a výborně se z toho modeluje. Tu tvárnost tam dělá máslo.
Je to moje kombinace, protože v některých receptech se uvádí olej, ale ten se mi neosvědčil, hmota jakoby ztvrdla a olej se vytlačoval na povrch. V jiných receptech byl ztužený tuk, s tím se už modelovalo o poznání líp, ale taky to nebylo ono. S tím máslem je to tak akorát. Předváděla jsem to i na kursech a všichni mi to užírají pod rukama. Taky v tom není nic špatného, že.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Potahovací hmota na dort Ralka 27.7.2014 20:41
*Re: Potahovací hmota na dort Anna Veselá 27.7.2014 20:55
**Re: Potahovací hmota na dort Žžena 27.7.2014 21:9
***Re: Potahovací hmota na dort Anna Veselá 27.7.2014 21:13
**Re: Potahovací hmota na dort Budulínci 27.7.2014 21:49
***Re: Potahovací hmota na dort Anna Veselá 27.7.2014 21:55
*Re: Potahovací hmota na dort Hanina 28.7.2014 10:33
**Re: Potahovací hmota na dort Ralka 28.7.2014 11:22
***Re: Potahovací hmota na dort Hanina 28.7.2014 11:34

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.