| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Charitativní projekty

25.7.2014 9:51:25 10.10Elška16

Tvořením pro caniscentrum

Dobrý den,

chtěla bych vás oslovit s nabídkou podzimně-předvánoční výstavy, jejíž výtěžek by šel ve prospěch canisterapeutického sdružení Aura Canis. Šlo by o výtvarný projekt pro děti i dospělé. Nešlo by o tvorbu nijak složitých uměleckých děl, spíš drobnosti,které potěší.Letáček bych rozeslala např. na letní tábory, do dětských domovů, na obecní úřady ve školní rok potom do škol. Zájemci by mi svoje výtvory zasílali na domovskou adresu,kde bych je shromažďovala pro budoucí výstavu. Jsem z okresu Prostějov. Uvažuji o délce trvání od 1.8.2013 zhruba do konce října. Podle toho kolik lidí by se zapojilo bych v polovině listopdu výstavu ve prospěch vašeho sdružení.

Lidé by si na této výstavě mohli nakoupit některý z výtvorů, výtěžek by byl zaslán na vaše konto. Záleží jen na vás jestli rádi tvoříte a měli by jste zájem svou tvorbou projekt podpořit.. Minulý rok jsem pořádala výstavu pro depozitum Pomocné ruce v Olomouci (2 adventní týden) toto datum se nám ale neosvědčilo z důvodu mikulášských a předvánočních akcí v okolních vesnicích. Hezky prožité prázdniny i nadcházející víkend a budu se těšit na případnou spolupráci

přikládám link na fotky z minulé výstavy http://elsakucerova.rajce.idnes.cz/Mala_adventni_vystava_ve_prospech_zviratek_v_OS_Pomocne_ruce/
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Tvořením pro caniscentrum 10.10Elška16 25.7.2014 9:51
*Re: Tvořením pro caniscentrum . . 25.7.2014 10:16
**Re: Tvořením pro caniscentrum 10.10Elška16 25.7.2014 10:22
***Re: Tvořením pro caniscentrum . . 25.7.2014 10:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.