| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Auto

7.6.2014 7:45:00 Slečna Marplová

Poškozené auto - pojistné plnění

Mám poškozené auto. Spadla mi na něj větev ze stromu. Pan majitel zahrady má pojištění, takže vše bez problému. Tedy doposud. Pojišťovna mi spočítala, že dostanu určitou sumu, ale ta sotva stačí na náhradní díly. Práci, přelakování atp. bych musela platit ze svého. S panem pojišťovacím agentem jsem se dala do křížku a on mi řekl, že mi tedy vyplatí vyšší sumu (vypočítanou bez amortizace), ALE že chce vidět fotodokumentaci z opravy vozu a chce vidět doklady o nákupu nových dílů na auto. Tedy nikoliv kusů např. z autovrakoviště. Prý, abych dokázala, že si nechávám opravit auto novými díly a až autoservis pošle fakturu, pak mi to proplatí.
Tak jsem si zavolala do servisu a tam mi pan automechanik řekl, že na to nemá pojišťovna právo nahlížet do jeho dokumentace (účtů za nákupy) a on není povinen pojišťovně práci fotografovat ... To mně navedlo na myšlenku, má pojišťovna právo po mně žádat fotky během opravy a účty za nákup? A co když servis pošle fakturu, ale bez fotek a účtů a pojišťovna to neproplatí?
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Poškozené auto - pojistné plnění Slečna Marplová 7.6.2014 7:45
*Re: Poškozené auto - pojistné plnění Pollyenka 7.6.2014 8:9
**Re: Poškozené auto - pojistné plnění Slečna Marplová 7.6.2014 8:12
*Re: Poškozené auto - pojistné plnění margotka78 alias shit-roller 7.6.2014 8:54
**Re: Poškozené auto - pojistné plnění Slečna Marplová 7.6.2014 10:36
***Re: Poškozené auto - pojistné plně... margotka78 alias shit-roller 7.6.2014 11:30
*Re: Poškozené auto - pojistné plnění Dari79 7.6.2014 16:17
*Re: Poškozené auto - pojistné plnění Monika 7.6.2014 20:37
*Re: Poškozené auto - pojistné plnění Helena 7.6.2014 22:31
**Re: Poškozené auto - pojistné plnění Slečna Marplová 9.6.2014 21:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.