| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2013

15.2.2014 9:17:37 JankaHK

Re: ahojda

Ahojda :-)

jj, flákají to tu všichni :-) Já už taky nějak nestíhám ...

Tak to je super, že krevní testy dopadly dobře, a že je Andrejka je v pořádku. Však ona až bude běhat, tak to vyběhá. To já vážila Elenku dneska a navážila jsem pouhých 7,5kg. Za měsíc a půl přibrala jen dvacet deka, což nechápu, protože papká pořádně. Jíme stále 7x denně. Z toho 5x denně mlíčko, obídek a ke sváče ovoce. A od příštího měsíce už začnu s jogurtama.

My máme pořád hluboký kočárek. U syna jsem dávala sporťák, až když seděl. Elenka je pořád docela dost nezpevněná, tak sedět asi jen tak nebude. Ale na jaře bych už sporťák chtěla dát, budeme už víc venku, a když neuvidí, tak se bude vztekat, tka uvidíme ...

No jinak do 14.2. jsme měli termín na přetáčení. A poprvné se sama přetočila v pondělí, takže pár dní před termínem. Teď se přetočí sama jen tak 3x za den, takže žádná sláva, takže pořád cvičíme. Začaly jsme i na velkým míčí, a to ji hrozně baví, směje se u toho. I když naše Eli se směje pořád.

A od včerejška máme náušnice. Pohoda, Elenka to zvládla úžasně, téměř bez pláče. Ale jsem z toho docela nešťasná, vůbec ji nesluší. Navíc jsem to přepískla s růžovou. Původně jsem ji chtěla nechat dát bezbarvý, ale holčičce před námi neslušely, tak jsem vybrala právě tu růžovou. Jo a včera jsem do albíčka přidala spoustu nových fotek ~:-D

papa a krásný víkend všem ~3~

Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
ahojda JankaHK 30.1.2014 13:40
*Re: ahojda Martysek 30.1.2014 16:3
**Re: ahojda Ramatad 30.1.2014 21:28
***Re: ahojda JankaHK 31.1.2014 13:41
****Re: ahojda Martysek 4.2.2014 17:44
*****Re: ahojda Martysek 12.2.2014 22:0
******Re: ahojda JankaHK 15.2.2014 9:17
*******Re: ahojda Martysek 18.2.2014 18:29
********Re: ahojda Ramatad 20.2.2014 13:47
********Re: ahojda JankaHK 4.3.2014 19:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.