| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2013

29.1.2014 16:25:02 Martysek

Re: Zdravím

Ahoj Jani, tak to potom chápu, že čekáte dlouho na náušničky, u nás tu nic takovýho není ale jsem ráda, že jí to dělal alespoň opravdový doktor a ne někde v salonu ~t~
Zatím ouška v pořádku, poslední dobou si furt na ně sahá a jednou jsme i hledali náušničku a ona ve vaničce, potvora, furt někde něco ~o~
Dneska v noci jsem musela zvednout boční stahovadlo u postýlky, kdyby nebyla v pytli, tak mi vylezla ven potvora a ještě se se mnou prala, hodila na boku ruku ven z postýlky a snažila se i nohy, ty jí naštěstí v pytli nešly...a tahala se se mnou, že zpátky na záda ne a ne ~o~

Jinak koukám kolotoč nad postýlkou u vás taky vede, to byl dobrej nápad!!!~z~

Jak píšeš o té sousedce, tak nevím, co je jí do toho a pokud ti malá nemarodí, tak bych to na tu chvilku neřešila, mě dětská říkala, že nemáme jezdit ven když je -5 a víc, že je riziko zápalu plic ale když ji máš v závětří u baráku a na půl hodiny, neřešila bych to ~6~

Držím palečky s otáčením a dej vědět, jak postupujete!!! ~;((~;((~;((
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Zdravím JankaHK 22.1.2014 9:30
*Re: Zdravím Martysek 25.1.2014 15:3
**Re: Zdravím Martysek 25.1.2014 23:13
**Re: Zdravím JankaHK 28.1.2014 8:30
***Re: Zdravím Martysek 29.1.2014 16:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.