| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - pohybové ústrojí

15.1.2014 7:26:44 Gavašetka

Re: Dětská fyzioterapie - MUDr. Lenka Misiazcková - máte někdo zkušenosti?

Znám ji, její rehabilitační centrum si nemůžu vynachválit. Kdysi jsem tam chodila s dcerou, když byla miminko, byla poněkud líná,nechtělo se jí přetáčet:-) Dneska je to sportovkyně. Na děti se specializují, vždycky dr. M. měla dobrý tým, lidi, co dělají opravdovou fyzioterapii (tj. ne že posadí pacienta k přístroji a jdou, ale celou dobu s ním nějak cvičí nebo protahují, zkrátka věnují se mu osobně). Časem se dětská rehabilitace rozšířila i o tu dospělou, čas od času tam chodím na takové "udržování", jak sedím u PCm není to pro záda dobré, i když cvičím. Ale jde to, prášky na bolest nebo na záda jsem neměla ani nepamatuju, většinou to rozcvičím já a nebo fyzioterapeutka.

Paní dr. je starší paní, řekla bych "neurčitého věku", těch víc jak 15 let vypadá furt stejně, představ si hubenou krátkovlasou jógínku (hodně dá na stravu, vždy se na ni ptá,zkrátka vyznává zdravý životní styl). Bude s tebou cca hodinu povídat, přitom vyšetří dítě a pak ho s největší pravděpodobností předá někomu z fyzioterapeutů, jak jsem psala, všichni jsou odborníci, s dětmi to hodně umí třeba fyzioterapeut Jirka, děcka ho milují.
Sídlí v Lukáši (bývalá "malá Trávníčkova").
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Dětská fyzioterapie - MUDr. Lenka Misiaz... TaJ 13.1.2014 22:59
*Re: Dětská fyzioterapie - MUDr. Lenka ... Gavašetka 15.1.2014 7:26
**Re: Dětská fyzioterapie - MUDr. Lenk... TaJ 15.1.2014 14:34
***Re: Dětská fyzioterapie - MUDr. Le... Gavašetka 16.1.2014 14:20
****Re: Dětská fyzioterapie - MUDr. ... Sylva, Honzík 12 let 18.2.2016 17:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.