| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2008

17.11.2013 14:18:53 Lilly+Helenka05,Hedvika08

Re: Ahooooj holky :-)

Ahojky, už jsem tu dlouho nebyla a vidím, že je tu poněkud mrtvo.
Graace, gratuluju k úspěšné oční operaci a děkuju za informaci k fotografii. S lumpíkem Máťou Ti přeju hlavně pevné nervy. Ono se to určitě spraví. S výchovou taky hodně bojuju a občas mám depku, že jsem na holky moc tvrdá. Stává se mi, že je někdy seřvu na dvě doby a pak je mi to líto. Strašně bych si přála mít jinou povahu, ale knížka Respektovat a být respektován bohužel není nic pro mě a upřímně si myslím, že to u "normálně zlobivých" dětí ani nemůže fungovat. Děti prostě zlobí, protože je to jejich přirozenost. Když vidím dítě, které na slovo poslouchá rodiče a dělá, co se mu řekne - napoprvé :-) - tak mám z toho vždycky dojem, že je tam něco špatně. Že je to dítě v soukromí buď týrané nebo traumatizované.
Petro, přeju Ti, ať Vám to zdraví dlouho vydrží. U nás se zatím taky držíme. Vloni už touhle dobou byly taky obě zachřipkované. Ale je fakt, že je letos teplej podzim.
A pokud jde o brýle, tak si představ, že Hedvika má taky 3 neděle staré brejličky. Sice má teda srandovní dioptrie - na jedno oko nic a na druhé jednu, ale brýle nosí na televizi a do školky jí je dáváme každý den do baťůžku. Má je mít na činnosti při zvýšené oční aktivitě. Hedvika z toho naštěstí nemá žádné mindráky. Každý ji v nich chválí a ona je na ně hrdá. Tak doufám, že jí to zůstane co nejdýl ~;)
Tak se všechny opatrujte a přeju Vám krásný předvánoční čas a naší diskuzi přeju, aby nám ji ještě nezrušili a chodily jsme si sem popovídat a poplakat i v dalším roce ~k~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Ahooooj holky :-) Bára+Amálka 21.4.08 10.9.2013 12:0
*Re: Ahooooj holky :-) Lilly+Helenka05,Hedvika08 22.9.2013 8:47
**Re: Ahooooj holky :-) Terinka a Elinka +Peťa 27.10.2013 17:19
***Re: Ahooooj holky :-) Terinka a Elinka +Peťa 7.11.2013 13:36
****Re: Ahooooj holky :-) Graace 17.11.2013 0:23
*****Re: Ahooooj holky :-) Lilly+Helenka05,Hedvika08 17.11.2013 14:18
******Re: Ahooooj holky :-) Graace 2.12.2013 21:29
*******Re: Ahooooj holky :-) Maryl 4.12.2013 19:22

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.