| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Topení a energie

29.9.2013 10:54:29 Vítr z hor

Re: Může dodavatel plynu změnit zúčtovací období bez oznámení?

Přesně toto mi udělalo RWE.
Platba se jim navíc připsala v den, kdy mi posílali vyúčtování A VĚDĚLI O NÍ. A že si ji tam nechají na další období, což je výborné, aspoň mám předplaceno a hlavně – o nic nepřijdu. Takže místo doplatku 300 Kč po mě chtěli další 4500 Kč. Fakt výborný nápad, pro mě znamenal maličkost – 2 platby v měsíci.
Celý následující měsíc ze mě dělali debila na infolince, že prý je to v pořádku, správně a vůbec super, a navíc o nic nepřijdu.

Na závěr měsíce jsem měla všeho plné zuby a chtěla podat reklamaci. Jenže madam na infolince nevěděla, jak to napsat, a že to po telefonu podat nejde.
Tak jsem se vykašlala na reklamaci, hlavně mi došlo, že je poslední den v měsíci – šance podat výpověď.
Tak volám znovu, že chci podat výpověď. A prej "nechcete to nejdřív reklamovat?".
Říkám, že klidně, ale musejí to vyřídit do 15h, jinak podávám výpověď.
Jenže "máme tu i jiné reklamace, to nestihneme, a proč jste ji nepodala dřív?".
Tak říkám "oukej, chci podat tu výpověď".
A znova "a nechcete zkusit tu reklamaci"? Jako u blbejch. S infolinkou RWE jsem ztratila za celou hezkých pár hodin a bylo to úplně k ničemu. Jsou tam papoušci, které nehrávají, a nesmějí pustit ani chlup.

Takže jsem běžela na jejich pobočku (jestli je to tvůj případ, a jestli se k tomu rozhodneš, tak bacha, je jich strašně málo, ale například pražská je otevřena i v sobotu - bacha, končí měsíc) a podala výpověď.

Peníze, které ze mě vytáhli, a které si chtěli syslit celý rok až do dalšího července, mi vrátí za 2 měsíce ~5~
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Téma: Může dodavatel plynu změnit zúčtovací ob... tomato 29.9.2013 10:30
*Re: Může dodavatel plynu změnit zúčtov... Vítr z hor 29.9.2013 10:54
**Re: Může dodavatel plynu změnit zúčt... tomato 29.9.2013 11:4
***Re: Může dodavatel plynu změnit zú... Vítr z hor 29.9.2013 11:14
***Re: Může dodavatel plynu změnit zú... Vítr z hor 29.9.2013 11:15
***Re: Může dodavatel plynu změnit zú... ...neviditelná... 29.9.2013 16:36
****Re: Může dodavatel plynu změnit ... ...neviditelná... 29.9.2013 16:38
*****Re: Může dodavatel plynu změni... tomato 29.9.2013 16:42
******Re: Může dodavatel plynu změ... ...neviditelná... 29.9.2013 16:45
*******Re: Může dodavatel plynu z... tomato 29.9.2013 17:2
********Re: Může dodavatel plynu... Vítr z hor 29.9.2013 17:37
*********Re: Může dodavatel ply... ...neviditelná... 30.9.2013 8:23
**********Re: Může dodavatel p... ...neviditelná... 30.9.2013 8:24
*Re: Může dodavatel plynu změnit zúčtov... tomato 8.10.2013 9:27

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.