| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Srdeční arytmie

17.9.2013 9:39:15 leon-týna + 4

Srdeční arytmie - způsoby léčby a kojení

Ahoj, potřebovala bych poradit, případně i uklidnit od někoho s podobnými zkušenostmi či od nějakého odborníka.
Máme teď čerstvě miminko (skoro 2 měsíce), je to 4. dítě a tomu staršímu je teprve 2 a půl roku, ostatní dvě jsou ve školním věku, takže je to doma zápřah a často plno rámusu a stresu. Před skoro 2 lety jsem měla něco jako syndrom vyhoření - totální únava, občasné bušení srdce, úzkosti, slabost, nechuť k jídlu, nechuť do života (vše z nevyspání a stresu), podařilo se mi to ukočírovat nějak přes homeopatii a rehabilitace na správné dýchání a odblokování hrudní páteře. Párkrát jsem si teda při tom bušení vzala Lexaurin.
Teď po porodu (ten byl v pohodě a těhotenství taky) mi postupně nastoupila zase únava, cukání ve svalech a před dvěma dny se přidalo i bušení srdce (klidně i několikrát za minutu) - je to takový jakoby bouchnutí v hrudi, přiškrcení v krku, pocit, že chybí kyslík a následná slabost. Mám teda problémy i s hrudní páteří(po úraze) a bolí mě levá strana hrudního koše, asi mám nějaké blokády. Dnes jsem byla u praktické dr., vzala mi krev, udělala EKG, kde se objevila i přesto že jsem byla v klidu, komorová extrasystola. Poslala mě na kardio, takže mě ve čtvrtek čeká Holter. Jsem ráda, že se to vyšetří, ale mám strach, jestli když na to budu muset mít léky, tak jestli budu moct dál kojit. Hrozně mě to stresuje, bojím se co se mnou bude a to mi na klidu samozřejmě nepřidává. Jinak jím celkem zdravě, nekouřím, nepiju alkohol a poslední rok ani kafe (jen bez kofeinu), nadváhu nemám, tlak mám spíš nižší.
Máte nebo měl jste někdo podobné problémy? A jak to dopadlo?
Předem děkuju za odpovědi a omlouvám se za sloh~;).
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Téma: Srdeční arytmie - způsoby léčby a kojení leon-týna + 4 17.9.2013 9:39
*Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby a ... Ar. 17.9.2013 10:12
**Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby ... leon-týna + 4 17.9.2013 10:16
***Re: Srdeční arytmie - způsoby léčb... Aja 17.9.2013 12:12
*Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby a ... vertigo 17.9.2013 12:54
*Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby a ... Pam-pela 17.9.2013 13:17
**Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby ... leon-týna + 4 17.9.2013 16:49
*Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby a ... ...neviditelná... 17.9.2013 16:10
**Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby ... leon-týna + 4 17.9.2013 16:52
*Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby a ... Zd a tři 17.9.2013 16:14
**Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby ... Zd a tři 17.9.2013 16:16
*Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby a ... ...neviditelná... 17.9.2013 16:18
**Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby ... leon-týna + 4 17.9.2013 16:56
*Re: Srdeční arytmie - způsoby léčby a ... Cimbur 17.9.2013 17:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.