| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy ORL či dýchacích cest

30.12.2012 10:27:24 Hannka

Náhlá ztráta sluchu a pískání

Omlouvám se, nenapadá mě přesnější nebo lepší název.
Začalo to asi před měsícem - silná bolest hlavy. Pak se přidalo p.ucho-zalehnutí, bolest - podle orl v nemocnici zánět zvokovodu - mívám docela často,dr.byla docela laxní, takže tentokrát žádný "výplach" nebo vyš., ale rovnou mi tam plácla
vatičku s Fram. a za 3 hod.prý můžu odstranit.Do týdne se to vrátilo tak jsem šla
na samostatnou orl amb. doktor konečně pořešil a byl to v poho, měla jsem ale pro jistotu přijít za 3 dny na ko, to už měl nějaký výsledek lab. a prý že stafylokok
a mám ještě přijít za týden - p.ucho už bylo dle mě ok, ale začalo mě nějak svědit to levé+ teplota - o víkendu už to bylo horší, znova jsem tedy jela u nás na pohot., bohužel stejná dr. aniž se zvedla od stolu mi jen řekla že mám kapat
to samé do druhého ucha.Pak při ko v té orl.amb. doktor vyš. zjistil že to tedy nejspíš bude taky jako v p.uchu, kapky, paralen, kontrola. Ovšem večer před Štědrým dnem jsem dostala horečku - a to nan ně netrpím,křeče, zimnice, závrať a začalo šílený pískání v tom l.uchu. Jeli jsme tedy na Š.den už na vzdálenější pohotovost, přes hodinu v ordinaci, ladičky, vyš.,s tím že to bude nejspíš za středním uchem - vada, "poškození" , tympano B (normál je prý A), s tím že není jisté jestli budu ještě někdy normálně slyšet.Dostala jsem na 4 dny nějaký injekce
adále prášky - 6 denně,teplota už není ale jinak asi beze změn, v týdnu další ko a nějaký audio. Dr.minule říkal, že když to dopadne zázračně a tak jak by rád doufal, bude to "jen" komplikovaný zánět stř.ucha, ale nemám prý být zbytečně natěšená, musím čekat.
Nezažil někdo něco podobného?

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Náhlá ztráta sluchu a pískání Hannka 30.12.2012 10:27
*Re: Náhlá ztráta sluchu+pískání veka 30.12.2012 10:48
**Re: Náhlá ztráta sluchu+pískání Hannka 31.12.2012 11:46
*Re: Náhlá ztráta sluchu a pískání .kili. 31.12.2012 13:16

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.