| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

29.12.2012 15:51:24 lenule30

Těhotenská vyrážka

Ahoj!

Potřebuji poradit i trochu povzbudit.Jsem ve 16tt a asi měsíc mám těhotenskou vyrážku která se nelepší, spíž se horší a horší :-Z . Už to mám rozlezlí po celém těle. Na kožní chodím týden co týden a žádný zlepšení. Doktor mi udělat stěr a výsledek je že mám stafylokoka sureus ojediněle, jinak celkově negativní. Napsal mi dezinfekční koupací lázen Cytéal, mastičku Beloderm (tu si mám mazat jen na hodně postižená místa), a míchanou mastičku s hodně labýma kortikoidama.
Chci se hlavně zeptat jestli to taky některá s vám měla a co pomohlo, a hlavně jestli se narodilo zdravé mimi. Já mám totiž hrozný strach jestli ta vyrážka nemá vliv na miminko.

Tady foto abyste věděli co mám na mysli
http://svijanka.rajce.idnes.cz/Vyrazka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Těhotenská vyrážka lenule30 29.12.2012 15:51
*Re: Těhotenská vyrážka Lída+2 29.12.2012 15:57
*Re: Těhotenská vyrážka miney777+Týnka+ Vojtíšek 14.5. 29.12.2012 16:32
*Re: Těhotenská vyrážka Otylka,Nikolka7/06,Adélka6/10 30.12.2012 12:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.