| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Snažíme se

30.9.2012 15:55:57 Dýně .

Podivné výsledky ovulačních a těhotenských testů

Můžu se prosím poradit jaké máte zkušenosti s "žlutými" ovulačními testy a "růžovými" mammatesty? Snažíme se o další dítě a u předchozího mi ovulační testy vycházely tak jak mají, tj. prostě se objevila výrazná druhá čárka a opravdu jsem měla ovulaci. Nyní mi nějakou dobu po skončení menstruace vychází slabá čárka, třeba tři dny, potom je jeden den asi výraznější a potom zase tři dny o něco slabší, potom už se do konce cyklu neukáže vůbec. V průběhu těchto šesti dnů mám dost problém rozklíčovat, kdy je nejvýraznější a bude ovulace. Průběh o dost jiný jak u předchozího se snažení, ale to jsem používala jinou značku, která se už nevyrábí.
To samé s těhotenskými testy. Už druhý cyklus se mi v prvních pěti minutách objevila slabá čárka. Normálně jsem vždy ale na konci měsíce dostala menstruaci. Další měsíc byla už celkem silná, radovala jsem se, že se snad už povedlo, odpovídalo by to případnému týdnu těhotenství. Nicméně ze dne na den, při dalším testování, slábla a zase jsem normálně dostala menstruaci.
Jsem z těchto pokusů dost zmatená. Nyní mám i jiný cyklus, než u předchozího dítěte, kratší a dělá mi problém i poznat kdy mám ovulaci.
Vůbec nevím co si o tom všem mám myslet. Přijdou mi ty testy nyní hrozně nespolehlivé, ač u předchozího dítěte vše fungovalo tak jak má.Můžete mi prosím napsat co dělám špatně, nebo nějaké rady, kterak nejlépe počít:-) Dopředu děkuji.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Podivné výsledky ovulačních a těhotenský... Dýně . 30.9.2012 15:55
*Re: Podivné výsledky ovulačních a těho... Nana*81 30.9.2012 17:8
**Re: Podivné výsledky ovulačních a tě... Dýně . 30.9.2012 17:12
***Re: Podivné výsledky ovulačních a ... Nana*81 30.9.2012 18:0
****Re: Podivné výsledky ovulačních ... Dýně . 30.9.2012 18:12
*****Re: Podivné výsledky ovulačníc... Berda-Berda 1.10.2012 8:29
****Re: Podivné výsledky ovulačních ... x x 1.10.2012 9:15
*Re: Podivné výsledky ovulačních a těho... x x 1.10.2012 9:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.