| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ekzém

24.2.2012 13:57:37 jedna plus dvě

Ekzém u pusinky - jak řešit jinak než kortikoidy?

Po neštovicích se dcerce 2,5 udělala červená vyrážka u pusinky jakoby maličké pupínky - rozlézá se od koutku (měla tam předtím i pár pupínků neštovic). Dr. mi na to napsala ATB Fucidin (snad to píšu správně), to zabralo, ale jak jsem po týdnu přestala mazat, druhý den to tam bylo znova. Tak druhý týden zase Fucidin - po vysazení zase do dvou dnů znova. Pak poradila zkusit jen Imazol Krémpastu - na to to vůbec nereagovalo a rozlézalo se. Tak jsme jeli ke kožnímu, ten říkal, že to vypadá jako egzém. Napsal Pimafucort (kortikoid plus ATB) - mazat 4 dny. Ptala jsem se na alternativy k tomu, tak pý až když to nezabere, budeme to řešit. Měla to ošklivé, tak jsem to mazala, dnes končíme a výsledek nic moc. V út jdeme zas na kožní. Chci ale posbírat vaše zkušenosti, jak by se to dalo řešit jinak ... Je jasné, že malá je oslabená po neštovicích. Žádné kožní problémy do teď neměla, ani syn, tak o tomto tématu vůbec nic nevím. Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Ekzém u pusinky - jak řešit jinak než ko... jedna plus dvě 24.2.2012 13:57
*Re: Egzém u pusinky - jak jinak než ko... .kili. 24.2.2012 14:9
**Re: Egzém u pusinky - jak jinak než ... jedna plus dvě 24.2.2012 14:11
*Re: Egzém u pusinky - jak jinak než ko... vera 24.2.2012 14:10
*Re: Egzém u pusinky - jak jinak než ko... remus 24.2.2012 14:59
*Re: Egzém u pusinky - jak jinak než ko... zerat 24.2.2012 15:27
*Re: Egzém u pusinky - jak jinak než ko... Raduza 24.2.2012 18:3
*Re: Ekzém u pusinky - jak řešit jinak ... Lucyaděti10/03,11/09 27.2.2012 10:8

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.