| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Plastické operace

18.1.2012 11:58:16 Jasenka2

Re: Plastika uší v Praze

Na Bulovce byla má 8letá dcerka na plastice uší před měsícem. Původně jsem chtěla pastiku na Vinohradech, ale tam to v žádném případě neudělají pod celkovou narkózou, byť tam volal i náš pediatr a zkoušel domluvit celkovou, neuspěl, stálo nás to 3 zbytečné roky čekání. Dělají to pouze v lokálním umrtvení, což v případě dcery absolutně nehrozí, je trochu víc hysterická ~:-D .. z tohoto důvodu nám byla našim pediatrem doporučena Bulovka a musím říct, že nelituji, naprosto úžasný přístup sestřiček i lékařů, nesetkala jsem se tam s jediným nepříjemným člověkem, naopak, dceru brali jako právoplatného pacienta, vše konzultovali s ní, ptali se jí na její názor, všichni na oddělení se jí představili apod. Takže za mne má Bulovka za 1.... a hlavně celková narkóza u nich není žádný problém. Jelikož je dceři 8 nemám nárok být tam s ní, což zde opět nebyl problém a sami mi nabídli, abych s ní zůstala přes noc, že to děti mnohem lépe snášejí, ale tvé dcerce je 5, takže tam budeš automaticky. To jen případné info pro ostatní, protože např. v Thomayerově nemocnici, kde dcera ležela v lednu minulého roku po operaci se zlomeným loktem mi pobyt s ní nebyl umožněn.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Plastika uší v Praze Magdík 18.1.2012 11:13
*Re: Plastika uší v Praze Eka 18.1.2012 11:28
**Re: Plastika uší v Praze Jasenka2 18.1.2012 11:58
***Re: Plastika uší v Praze Magdík 18.1.2012 14:57
****Re: Plastika uší v Praze Jasenka2 18.1.2012 20:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.