| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - urologie

15.11.2011 19:20:05 foxyna

Re: Urologie v Radotíně - Mudr Sedláček

Tak já měla zcela jinou zkušenost.

Syn 2,5 roku měl za sebou dvakrát zánět předkožky s chirurgickým ošetřením, tedy velmi nepříjemnou a zřejmě i bolestivou zkušenost manipulace s penisem. Takže začal plakat, ledva mu došlo, že se mu na něj zase někdo bude koukat - pan doktor reagoval velmi podrážděně, dokonce tam padlo i cosi na úrovni výhružky "koukej se ztišit, nebo maminka půjde ven" (nepamatuju si přesně formulaci, jsou to dva roky dozadu), dítě se neztišilo, takže znovu na něj podrážděně hučel, že má okamžitě zmlknout.

Potom zkonstatoval, že "tohle je na obřízku", nicméně "dáme tomu šanci, i když v to nevěřím, tohle se prostě nehne", ta šance znamenala dvakrát denně meazat kortikoidy po dobu šesti týdnů!!! O ničem se se mnou nebavil, ani mě pořádně nepustil ke slovu, nenechal položit dotaz, natož aby na něj odpověděl (taky jak, když mě nenechal domluvit). Přitom já tam šla coby k druhému lékaři, pro kontrolní názor na věc, nechtěla jsem se rozhodnout unáhleně po první konzultaci na jiném pracovišti. Hodně se mě způsob jednání dr. Sedláčka dotkl, šli jsme tam na radu kamarádky, která si ho strašně chválila - odvodila jsem si, že pan doktor je velmi komunikativní a příjmený zřejmě jen na kolegy(ně) ze stavu lékařského ;-).

Tož kortikoidy jsme nemazali, na kontrolu nešli. Po roce a půl si syn začal dost intenzivně s pindíkem hrát a ejhle, dneska má kůžičku krásně volnou, lze bez problému přetáhnout. Bez kortikoidů nebo jakýchkoliv jiných zásahů.

(No, vlastně můžu být zpětně vděčná za to jeho chování řeznického psa, kdyby se býval tenkrát k nám choval slušně a slušně a rozumě mi vysvětlil, proč je za obřízku atd., kortikoidy bych sice odmítla, zato by byl syn dnes obřezán - a to zcela zbytečně. ~t~)
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Urologie v Radotíně - MUDr. Sedláček Lilila 15.11.2011 17:17
*Re: Urologie v Radotíně - Mudr Sedláče... Zd a tři 15.11.2011 18:1
**Re: Urologie v Radotíně - Mudr Sedlá... Lia 15.11.2011 18:2
***Re: Urologie v Radotíně - Mudr Sed... foxyna 15.11.2011 19:20
****Re: Urologie v Radotíně - Mudr S... Lilila 15.11.2011 19:41
*****Re: Urologie v Radotíně - Mudr... foxyna 15.11.2011 19:59
******Re: Urologie v Radotíně - Mu... Lilila 15.11.2011 21:45
******Re: Urologie v Radotíně - Mu... lipoo 8.1.2012 15:23
****Re: Urologie v Radotíně - Mudr S... lipoo 8.1.2012 15:22
*Re: Urologie v Radotíně - Mudr Sedláče... hokkaid 15.11.2011 22:31
*Re: Urologie v Radotíně - Mudr Sedláče... Termix 15.11.2011 23:20
*Re: Urologie v Radotíně - MUDr. Sedláč... martina 20.8.2012 8:20

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.