| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - urologie

14.9.2011 12:31:52 Pesi+3

Re: problémy s přetahováním-dětský urolog Praha?

syn byl asi v 5ti letech v amed na budějovické, jak už tu někdo psal. chirurgicky mu během pár minut předkožku uvolnili, my šli hned domu, nic mu nebylo, naprosto super přístup i výsledek. pak jsme poctivě přetahovali, šlo to, jenže za pár měsíců/rok, nevim, jel k babičce, kde se na to trochu vykašlali, já to pak taky vypustila a zase mu to nešlo.
asi v 7 letech jsem to začala řešit znovu, doktorka mi dala doporučení na karlák. na karláku na urologii mají beznadějně nabito, termín mi dali tak za čtvrt roku, ale nabídli mi pana doktora, který pracuje na karláku a jeden den v týdnu je v radotíně na poliklinice, že tam má volněji, ať to zkusím. v radotíně mě objednali celkem rychle, šli jsme tam, pan doktor nám dal mastičku, že máme mazat asi měsíc - je to s lokálním kortikoidem na uvolnění. mazali jsme, předkožka se krásně uvolnila a od té doby s tím není problém. teď je synovi 8 let, nepřetahuje denně, nemyslí na to, jen když si já nebo muž vzpomeneme a není s tím problém. doufám, že už to nebudu muset řešit znovu:-).
v radotíně nám pan doktor řekl, že nejdřív zkusí mastičku a kdyby se to neuvolnilo, že by musel chirurgicky. naštěstí se to krásně uvolnilo a syn je spokojenej.
takže urologie radotín, zkus tam zavolat nebo se tam zkus objednat přes ten karlák.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dětský urolog - Praha ambiance 14.9.2011 11:14
*Re: problémy s přetahováním-dětský uro... Verdula 14.9.2011 11:36
*Re: problémy s přetahováním-dětský uro... terezie + tadeáš 05 + berta 08 14.9.2011 11:36
*Re: problémy s přetahováním-dětský uro... Pesi+3 14.9.2011 12:31
*Re: problémy s přetahováním-dětský uro... štěpánkaa 14.9.2011 13:55
*Re: problémy s přetahováním-dětský uro... arsiela, 14.9.2011 14:13
*Re: problémy s přetahováním-dětský uro... maja 14.9.2011 21:53
*Re: Dětský urolog - Praha alois 7.1.2012 23:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.