| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Bruslení

3.7.2011 11:42:09 Hills

Re: in line a nebo kolečka vedle sebe - pro maminku začátečníka

Taky hlasuji pro inline. Já jsem na sport poměrně střevo a zvládla jsem to ~t~ Jako dítě jsem bruslila u nás ve vsi na rybníku a teď jsem byla překvapená, jak se mi to bez problémů hned vybavilo. Pro začátek si můžeš inline brusle půjčit v půjčovně a uvidíš, jak ti to půjde. Určitě doporučuji komplet chrániče a přilbu (klidně cyklistickou). Pro začátek je dobré, abyste jezdili trasy bez kopečků - ideálně úplné roviny, nejlépe, kde není moc provoz bruslařů a cyklistů, aby ses cítila bezpečněji a neměla strach z kolizí. Jakmile si to vyzkoušíš, tak tě to určitě nadchne a synovi uděláš vekou radost ~;) Takže se toho neboj! Držím palce ~3~
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: In line vs brusle s kolečky vedle sebe p... \ajuska+3 2.7.2011 20:20
*Re: in line a nebo kolečka vedle sebe ... Moncaka 2.7.2011 22:15
**Re: in line a nebo kolečka vedle seb... bob, Ondra 2.7.2011 23:34
*Re: in line a nebo kolečka vedle sebe ... Mickey szuka cerne ovce :) 2.7.2011 23:42
**Re: in line a nebo kolečka vedle seb... terezie + tadeáš 05 + berta 08 3.7.2011 9:52
*Re: in line a nebo kolečka vedle sebe ... Hills 3.7.2011 11:42

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.