| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Astma

6.4.2011 17:04:56 minutka

Astma - bolest hrudníku

Chtěla bych se zeptat zdejších astmatiků, zda mají někdy problémy s bolestí hrudníku.

Mě bolí hrudník zhruba dva měsíce a stupňuje se to. Začalo při zánětu průdušek, který jsem poctivě vyléčila. Po léčbě mně bylo řečeno, že by to do týdne mělo přejít; doktorka mi řekla, že mě zřejmě bolí nějaký sval.

Pak se chvíli nic nedělo, ale od té doby se to stupňuje. Nejdřív jsem cítila bolest jen při činnostech - např. věšení kabátu na věšák, prostě když jsem se někam vysoko natahovala. Poslední týden už cítím bolest při každém protažení, největší, když ležím na zádech a na táhnu ruce za hlavu apod.

K doktorce určitě půjdu, ale dostanu se tam až ke konci příštího týdne.

Napadlo mě, jestli nemůže jít o astma, protože podobné problémy si pamatuju, když jsme bydleli s máminým bratrem. Mám zažité, že se to u něj takhle projevovalo, ale bylo mi 8, takže to můžu mít nějak špatně spojené dohromady.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Astma - bolest hrudníku minutka 6.4.2011 17:4
*Re: Astma - bolest hrudníku Adina,kluk 08 6.4.2011 18:33
*Re: Astma - bolest hrudníku Boriska- 6.4.2011 19:11
*Re: Astma - bolest hrudníku Líza 6.4.2011 21:48
*Re: Astma - bolest hrudníku Linda2 6.4.2011 22:18

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.