| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky látkové

Látkové pleny a klipsový monitor dechu

Ahoj, jdu si pro radu, za max. 2 týdny se nám narodí dvojčátka, rozšířila jsem výbavičku po klukách a chci látkovat. Jenže holčičky se musí narodit o cca 3-4 týdny dříve kvůli jedné společné placentě a navíc císařem, takže přepokládám, že budou menší a hubené (kluci měli v termínu 2,65 a 2,95). V porodnici po mně budou chtít monitor dechu. U prvorozeného jsem měla Nanny a byla jsem za ni ráda, měl "výpadky" už v porodnici. Ale on přes den skoro nespal nebo jen u maminky v šátku/babyvaku, zato v noci spal krááásně celou noc, takže nám ta podložka Nanny vyhovovala.
Marečkovi jsme koupili lepší matraci a s tou Nany fungovala blbě, navíc Marek byl OK, ale hlavně jedl pomalu celou noc, a tak jsme spali spolu v posteli, tudíž monitor dechu alá podložka byl nanic.

U dvojčátek bych ráda ten přenosný monitor, nemáte někdo zkušenost? Jak jde použít s látkovkama? Chci, aby z prostorových důvodů holky spaly 2-3 měsíce v jedné postýlce a to se pak taky nedá podložkový monitor použít, když skončí v mojí posteli, tak mi jsou ty podložkové alá Nanny taky k ničemu. Ty přenosné mohu použít, i když budou spinkat v kočárku.

Uvažuji o respisense, ale prý se u něho láme ta hmota/spona na připevnění na plínku - sensor je v té sponě zespod.



Nebo o snuza - halo nebo go, podle financí - tam je senzor v takovém "gumovém pružném" výběžku.



Moc děkuji za jakoukoliv radu/postřeh/zkušenost!!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Látkové pleny a klipsový monitor dechu Asha,Kuba04Mára06,KáťaBára2/11 1.2.2011 16:6
*Re: Látkové pleny a "klipsový&quo... tehule77 1.2.2011 17:6
*Re: Látkové pleny a "klipsový&quo... Simeona+3 1.2.2011 17:27
*Re: Látkové pleny a klipsový monitor d... Dandy+Vojtíšek a 3 Mušketýři 1.2.2011 19:41
**Re: Látkové pleny a klipsový monitor... Asha,Kuba04Mára06,KáťaBára2/11 1.2.2011 20:49
***Re: Látkové pleny a klipsový monit... aachje skunk a tři holky 1.2.2011 20:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.