| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hračky

8.10.2010 18:13:56 aragosta

Re: Kuchyňka Miele vs Tefal

Ahoj, tak my měli Tefalku, takovou tu nějvětší Excellence, kdybych ji někde viděla složenou, tak bych ji nikdy nekoupila, je ze slabého plastu, třeba dvířka od ledničky se hrozně blbě zavíraly a celkově na mě působila hrozně "laciným dojmem". Naše Anička o ní téměř nezavadila...
Asi po 4 měsících jsem ji prodala a koupili jsme ikeáckou vč. veškerého příslušenství, celkem to vyšlo na cca 4200 Kč, ale nelituju. Je to úplně o něčem jiném, dřevo je prostě dřevo ~R^ a to nádobíčko je úplně dokonalé, vypadá jako opravdové. I to je možná důvod, že Anička teď celkem pravidelně vaří kafíčko a polívčičku :-)
Na mě Smoby jako značka moc dobrý dojem neudělala, máme ještě kočárek a ten je taky takový celý vrklavý ~Rv
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Kuchyňka Miele vs Tefal Snová 6.10.2010 15:11
*Re: Kuchyňka Miele nebo Tefal? Cimbur 6.10.2010 15:58
**Re: Kuchyňka Miele nebo Tefal? Veverka16 6.10.2010 15:59
***Re: Kuchyňka Miele nebo Tefal? Veverka16 6.10.2010 16:1
*Re: Kuchyňka Miele vs Tefal aragosta 8.10.2010 18:13
*Re: Kuchyňka Miele vs Tefal Tereza 18.11.2010 9:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.