| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Duly

6.7.2010 18:40:36 Rapiti

Re: Co jste očekávaly od porodu s dulou?

Já jsem měla i manžela i dulu. Chtěla jsem takový ten komfort, že mě někdo bude obsluhovat a zajistí, aby mě personál nevyrušoval zbytečnýma dotazama. Ale hlavně jsem chtěla, aby uklidňovala nervózního manžela a ukázala mu, co může dělat, aby se cítil užitečnější než u prvního porodu.
Dula předčila moje očekávání, ovšem nedokázala by to každá, já se s tou svojí dobře znám, tak měla výhodu, někdy mi skoro četla myšlenky.
Odvezla nás do porodnice, manžel se nervozitou bál řídit. Uklidňovala ho už u nás doma, takže jsme mohli jet do porodnice co nejpozději. Na příjmu komunikovala se sestrou a já se v klidu soustředila jen na své kontrakce. Doprovázela mě všude, pomáhala s převlékáním a přezouváním. Myslím, že mi na příjmu všichni přítomní ten servis v dobrém smylsu slova záviděli. Personál se ke mně velice rychle začal chovat obdobně. Ten den jsem byla královna. ~:-D Když kontrakce nabraly ještě větší grády, tak jsem se mohla o dulu opírat a ta se mohla vystřídat s manželem, tahle fáze trvala několik hodin, takže jsem nikomu neodrovnala záda, jinak by manžel asi dopadl špatně. Také dohlédla, aby se manžel nasvačil, došel si na wc apod. Diplomaticky zaměstnala dětský personál, aby na mě nevejral, předešla tak sporu, protože jsem měla chuť je vykázat za dveře. Přišli moc brzo a mě to děsně rušilo při tlačení. Dohlédla, aby mi syna hned podali do náruče.
Prostě, jestli bude ještě jedno dítě, tak já si zamlouvám svou dulu půl roku dopředu, aby mi jí někdo nevyfoukl. ~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Co jste očekávaly od porodu s dulou? Šešule 6.7.2010 13:38
*Re: Co jste očekávaly od porodu s dulo... Liška s banem :) 6.7.2010 13:46
**Re: Co jste očekávaly od porodu s du... Šešule 6.7.2010 13:50
***Re: Co jste očekávaly od porodu s ... kajkule+kája06/07+Maty11/09 6.7.2010 19:0
****Re: Co jste očekávaly od porodu ... Šešule 6.7.2010 21:20
*Re: Co jste očekávaly od porodu s dulo... Katka+Jáchymek 9/08 6.7.2010 14:8
**Re: Co jste očekávaly od porodu s du... Samy***Vinco5/03***Grétka7/07 6.7.2010 15:11
*Re: Co jste očekávaly od porodu s dulo... Rapiti 6.7.2010 18:40

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.