| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Prsa - malá nebo velká

7.5.2010 13:44:01 Jana

Re: Zvětšní prsou - kde a za kolik?

Ahoj, já byla v Praze na Estetická chirurgie s.r.o. Vyšehradská 49 a maximální spokojenost. Byla jsem úplně plochá a měla opravdu velké mindráky, od té doby, co mám prsa, jsem o 100 % spokojenější. Možná se to někomu zdá povrchí, ale pro mne to bylo fakt důležité. Na operaci jsem byla už před cca 7 lety a tehdy mne stála 13.OOO,- plus 45.000,- implantáty plus 1.000,- předoperační vyšetřený - byla jsem tam 2 dny - tj jednu noc a za "ubytování a stravu" jsem už neplatila nic - bylo to v ceně operace. Prsa vydržela i jedno kojené dítě, jsou teď malinko "měkčí" než před kojením, ale o to vypadají přirozeněji. Jinak jsem tenkrát byla na konzultaci i na klinice GHC - na Václaváku a tam to bylo teda příšerné - cena byla vyšší (i když to zas nebyl takový rozdíl), no ale ten přístup. Paní doktorka mně doslova nutila do co největší velikosti, že prý když už si to dávám dělat, ať nevypadám jek jeptiška - no fakt jsem nechápala, šlo my hlavně o co nejpřirozenější vzhled, ne aby ze mně byla "sexbomba",je to vždy o lidech, ale tam už bych fakt nikdy nešla...
No a rekonvalescence - já špatně snášela narkozu, takže mi bylo po operaci dost blbě od žaludku a než se "natáhla ta kůže" tak to byl docela mazec, nejhorší byl první den, ale po cca týdnu už docela dobrý. Jen se pak mušíš o prsa pořádně starat, masírovat jizvu a celá prsa, aby nezatvrdla - ale to ti vše vysvětlí.
Přeji hodně štěstí a rozhodně doporučuji, já bych neměnila
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Zvětšní prsou - kde a za kolik? han-ka 7.5.2010 12:38
*Re: Zvětšní prsou - kde a za kolik? kája+dva 7.5.2010 13:2
**Zvětšení prsou - ceník LenkaH 2.9.2011 18:27
*Re: Zvětšní prsou - kde a za kolik? Lůca+2 7.5.2010 13:19
*Re: Zvětšní prsou - kde a za kolik? Čekatel na smazání 7.5.2010 13:22
*Re: Zvětšní prsou - kde a za kolik? Čekatel na smazání 7.5.2010 13:34
*Re: Zvětšní prsou - kde a za kolik? Jana 7.5.2010 13:44
**Re: Zvětšní prsou - kde a za kolik? Blanka+Adámek 7.5.2010 15:24
***Re: Zvětšní prsou - kde a za kolik... Mammita 7.5.2010 16:11
****Re: Zvětšní prsou - kde a za kol... Mammita 7.5.2010 16:14
*****Re: Zvětšní prsou - kde a za k... Čekatel na smazání 7.5.2010 21:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.