| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Šilhavost

3.12.2009 16:02:42 Kotrmelec

Operace šilhavosti

Naše dcerka se léčí se šilhavostí.Již několikrát mluvili o operaci,ale vždy se čekalo až bude mít očička na operaci "v normě.Dnes nám nám doktorka na kontrole řekla,že se jí to zlepšilo amůžeme se domluvit na termínu operace.Bude mít už pět let,tak má má prý celkem nejvyšší čas.Dali mi tedy na výběr.Buď hned v lednu - 4.1 s tím,že je to normální pokoj,kde mi možná přes noc pouze dají přistýlku (a kde dle mého názoru rozhodně nebude mít takový klid,jaký by potřebovala).Anebo mnou tázaný nadstandard,ale až koncem února.A to už budu mít měsíc před porodem.A fakt nevím,jak na tom budu,jak to zvládnu, i když pobyt je jenom týdenní.Ten leden by mi vyhovoval,ale vadí mi ten normální pokoj.Už jsme tam byli vloni v květnu,takže bihužel vím moc dobře,jak to tam chodí.Co myslíte?Mám to vzít v tom lednu nebo až v tom únoru?Podotýkám,že jiná možnost termínu opravdu není.
A je mi zle z představy,že ji tam třeba nechám v noci samotnou,když mi neumožní přistýlku.Takhle to totiž bylo vloni.Ve 22 sem odjížděla domů a v půl sedmé už tam byla.A celý den měla k dispozici pouze židli u postele.A to si teď v těhotenství taky neumím představit.Ach jo,furt se něco děje ~:(
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Operace šilhavosti Kotrmelec 3.12.2009 16:2
*Re: Operace šilhavosti Lassie66 3.12.2009 16:8
**Re: Operace šilhavosti Kotrmelec 3.12.2009 16:10
*Re: Operace šilhavosti Dandy+Vojtíšek a 3 Mušketýři 3.12.2009 16:10
*Re: Operace šilhavosti Klauri 3.12.2009 16:11
*Re: Operace šilhavosti Rina+2 3.12.2009 16:13
*Re: Operace šilhavosti JaninaH 3.12.2009 16:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.