| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2009

13.11.2009 9:30:06 Miri+L&M&K

Re: laringytýda

Včera jsem ani nenapsala, že máme druhej zoubek a že se začínáme plazit. Jsem myslela, že to vynecháme, tak asi nee.
Dituš, já mu zjistila zoubek ne pohledem, ale sáhla jsem si ~t~. Přesně po týdnu mu vylezl druhej. Ten první už pěkně cinká o lžičku. Jsem si to musela zkusit ~j~
Vůbec nechápů, proč musí na světě být tolik těch nemocí ~;((
Fotky z Fotolabu jsou moc pěkný, i ty z mobilu, bych nevěřila ~R^
Ještě se vrátím k těm chlapům a práci. Ono to je všude jiný. Někdo má chlapa v pr..li přes týden(jezdí třeba kamionem), někdo ho zase má doma pořád(tráví spolu veškerý volný čas). Tak já to mám asi něco mezi. S první velkou láskou~t~ jsme byli spolu pořád(a to jsme spolu nebydleli) a opravdu to jde vydržet jen pár let. Najednou člověk zjistí, že kamarádky už se neptaji, jestli někam s nima půjdu, člověk má víc času na hádání(byli jsme spolu pět let). No a když pak někam člověk vyrazil sám, chlap se čertil, proč jako a naopak. Až to dospělu k tomu, že zjistil, že jinde je větší zábava, než se mnou a bylo. Já těžko pak navazovala vztahy s kámoškama zpět. No a naopak bych to taky nedala, aby chlap jezdil jen na víkendy, bych si připadala jak služka. Přijede, vyklopí prádlo, nadlábne se, vyřídí věci, co přes týden nestihl a je opět pondělí ~Rv
Takže já jsem ráda, že když přijde, tak okamžitě bere děti a mně ani nepotřebujou. Dost chlapů chce mít po příchodu z práce klídek, k dětem se moc nehrnou, natož, aby si s ni mi hráli, či je přebalili, vykoupali. V tomhle si nemůžu stěžovat, když už je doma, tak se věnuje opravadu oběma a ani nemusim říkat, aby mu dal kaši apod. Takže je to u nás tak, že občas při odchodu tatínka odpol na brigádu Martínek spustí hysterák, popřípadě jenom brečí, že chce jít s tatínkem. Což některé dítka tatínky odmítají.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Pozdrav takovánějaká 12.11.2009 14:42
*Re: Pozdrav marqeta 12.11.2009 14:52
**Re: Pozdrav takovánějaká 12.11.2009 14:54
***Re: Pozdrav Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 13.11.2009 6:36
****dobré ránko Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 13.11.2009 7:17
*****laringytýda Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 13.11.2009 7:53
******Re: laringytýda Dita+4 13.11.2009 9:8
*******Re: laringytýda Miri+L&M&K 13.11.2009 9:30
*******Re: laringytýda Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 13.11.2009 12:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.