| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Matky samoživitelky

5.11.2009 22:28:05 janinka24

Samoživitelka s bydlištěm na magistrátu

Dobrý den.
Prosím o radu, pokud někdo víte. Musím opustit byt,kde mám trvalé bydliště. Nájem sama na MD neutáhnu a taky je to 5. patro bez výtahu a mám roční títě a prostě si nedovedu představit tam sama s ním bydlet. U rodičů si trv. byldyště nahlásit nemůžu,protože oba sdílí spol.domácnost s někým,kdo s tím debude souhlasit. Tudíž mi nezbývá,než se stát úředním bezdomovcem i s dítětem. Bydlím teď u matky,kde přispívám menší částkou na bydlení,ale jsme spolu i s malým v jednom pokoji,takže je to opravdu jen na chvíli.
Chtěla jsem se zeptat,pokud o tom neco víte, co mám čekat od sociálky (kontroly atp...doufám,že mi dítě nevezmou),popř,zda je ještě vůbec možné žádat město o byt (bydlíme v Brně a mám pocit,že už tu snad žádný byt není v majetku města)...
Za rady předem děkuji
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Samoživitelka s bydlištěm na magistrátu janinka24 5.11.2009 22:28
*Re: samoživitelka s bydlištěm na magis... Raduza 5.11.2009 22:44
**Re: samoživitelka s bydlištěm na mag... Jja 5.11.2009 23:11
**Re: samoživitelka s bydlištěm na mag... janinka24 5.11.2009 23:13
*Re: Samoživitelka s bydlištěm na magis... Insula 6.11.2009 9:43
**Re: Samoživitelka s bydlištěm na mag... Májja 6.11.2009 9:51
***Re: Samoživitelka s bydlištěm na m... janinka24 6.11.2009 16:53
**Re: Samoživitelka s bydlištěm na mag... Bibia 6.11.2009 10:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.