| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Scrapbooky

31.10.2009 4:11:17 If & 3♥

Re: Poštovné u 24print

Ifčo zrovna minulý týden jsem si u nich objednávala kalendáře.. tři velké A4, přišla megaobálka a v ní krom kalendářů bylo devět velkých fotek a poštovné bylo 49 korun.. opravdu účtují podle tarifů čp žádné "poštovné a balné 120 korun" jako ve většině e-shopů.

Konečnou částku ti naúčtují až v několikátém kroku objednávky. Mají divně udělaný (nebo já nepřišla na to jak jinak to udělat) systém objednávek, protože nemají košík do kterého bys jednotlivé věci naházela, ale rozúčtovávají se ti zvlášť všechny "kroky" (třeba řekněme kalendáře zvlášť, fotky zvlášť, pohlednice zvlášť), ale všechny objednávky během jednoho dne můžeš zaplatit NAJEDNOU (v té poslední potvrzené ti napíšou součet všech i s poštou.

A dlužno dodat že jsem byla absolutně (v pozitivním smyslu) zaskočena bleskovou rychlostí.. ve středu odpoledne jsem tam naházela fotky a v pátek v poledne tu zvonil pošťák se zakázkou~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Poštovné u 24print Mišyčka a Minimišyčka 31.10.2009 0:30
*Re: Poštovné u 24print If & 3♥ 31.10.2009 4:11
**Re: Poštovné u 24print Mišyčka a Minimišyčka 31.10.2009 8:33
***Re: Poštovné u 24print jen tak 31.10.2009 9:32
****Re: Kity s cowbojem adriM+M+N 2.11.2009 15:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.