| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jste se namlouvali?

23.7.2009 23:54:31 Teraza Horáková

Šance na vztah u zajištěné ženy po 40-tce

Dobrý večer všem,

povídáme si s rozvedenou kamarádkou, jaké je to, být rozvedená s dospělými dětmi, soběstačná a potřebovat lásku, kamaráda, přítele, prostě nebýt sama, jít na koncert, sport, do divadla, na večeři, třeba i víc... s pocity, že moje tělo není takové jako bylo před pár lety, že mrcha gravitace zafungovala na mých stehnech, že několik porodů nechalo stopy na prsou i břiše a že jsem vyhraněná, leccos pojímám jinak, než když mi bylo méně, už netoužím po totálních kompromisech, lásce až za hrob, prostě po kamarádství. Něčemu víc se nebráním, ale nevyžaduji.

Jaký je výběr mužů, v přiměřeném věku, co nehledají lolitky (pro ně :-)), nepoznamenaných natolik, aby se s nimi dalo normálně vyjít? A kde je bevou?? Ty obváčky??? :-)))

Za poznamenané ve věku, kdy už beru rozum považuji: nepochopené alkoholiky, feťáky, maminčiny lásky, gamblery, chronické žárlivce, trvale ublížené.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Šance na vztah u zajištěné ženy po 40-tc... Teraza Horáková 23.7.2009 23:54
*Re: Šance na vztah u zajištěné ženy po... Federika 24.7.2009 10:51
*Re: Šance na vztah u zajištěné ženy po... Kohnova 24.7.2009 18:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.