| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Kýla – tříselná, pupeční, brániční

18.5.2009 14:37:05 If & 3♥

Re: Operace tříselné kýly u dvouleťáka

Moni, klid.. nic příjemného to není, ale přežít se to dá... Pokud jste z Prahy tak můžu doporučit www.amed.cz (my jsme neváhali a dojeli až z Rokycan, fakt to za to stálo!!!)

Tříselná kýla je narozdíl od pupeční (která se může ztratit) docela nebezpečná.. může kdykoliv uskřinout a to není švanda (já jsem jí taky měla).... takže ta se výhradně operuje.. docela mě překvapilo že tu někdo píše že se jim ztratila...~d~

My máme za sebou tu pupeční.. je to tři neděle... zážitek hrůznej pro mě co pro rodiče (a navíc těhotného), ale jinak si Amed jako jednodenní chirurgii nemůžu vynachválit!!! Rozhodně si nedovedu představit že bych s dcerou trávila tři dny někde v nemocnici zbytečně! U nás se vyplnili takřka všechny prognózy o šíleném průběhu (pláč, zvracení, dezorientace)... První den byl opravdu pro mě šílenej.. každá kontrola (byli jsme třikrát) taky šílenej průběh ALE!!! ALE S VELKÝM A! Operace jako taková za dvacet minut zfouknutá, po půl hodině jsme šli domů, pooperační hojení na jedničku, jizva veškerá žádná.. a už druhej den tu dcera lítala jako šuspajtl a nedala se "přivázat" k posteli jakože "odpočívej jsi po operaci"...

Rozhodně se toho neboj... čím mladší dítě tím lepší "snášení"... pročti si ten Amed.. jsou tam krásně popsané jednotlivé kýly, proč a co se při operaci dělá a tak... i když byste se tam nedostali nebo tam nechtěli jít aspoň uvidíš do čeho "jdeš"...

Držím palečky~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Operace tříselné kýly u dvouleťáka monikaK,Tobi3/07+Gabi7/10 18.5.2009 14:5
*Re: Operace tříselné kýly u dvouleťáka Kacirek + Oliverek +Kristianek 18.5.2009 14:23
*Re: Operace tříselné kýly u dvouleťáka Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk 18.5.2009 14:24
*Re: Operace tříselné kýly u dvouleťáka If & 3♥ 18.5.2009 14:37
*Re: Operace tříselné kýly u dvouleťáka Jablíčko a 2 červíci 18.5.2009 14:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.