| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Montessori školička: Hnědé schody

 Celkem 8 názorů.
 Hilly. 


Ježiš 

(11.3.2011 15:07:35)
ty schody jsou monumentální:-) Chtěla jsem napsat, že bych si je nekoupila, protože se ztratí prostřední schod a drahá pomůcka je k ničemu, ale jak tak koukám, tak je toto ošetřeno tím, že jsou tak obrovské, že se fakt neztratí:-) Stejně jsou ale celkem dost drahé~7~
 Hanka 75 


Re: Ježiš 

(11.3.2011 22:15:39)
nejsou tak velké, alespoň mě v pracovně Montes. nepřipadají (děti je objevili tento týden a bylo to príma zpřestřední, když už zřejmě byli vyčerpaní kncentrací na jemnější věci (vkládání malých věcí, přesýpání). Oba je to moc bavilo.
 Hilly. 


Re: Ježiš 

(12.3.2011 8:27:51)
Vědět, že si děti v podstatě vyhrají s takovýma blbostma, ušetřila bych spoustu peněz a místa, protože bych asi polovinu hraček, co máme doma, vůbec nekoupila.
 MiliP 


Re: Ježiš 

(12.3.2011 20:07:55)
Ano to je pravda. Ty schody sice ne, ale i ta věž se dá nahradit - prodávají podobné kostky myslím Woody. Máme je doma, mám už hotový článek, jen se mi ještě nepodařilo dát ho na web - ale princip je stejný bez origo materiálu.
 Lucka 345 


Huh! 

(13.3.2011 3:28:16)
V první chvíli jsem se zděsila, co pod pojmem "hnědé schody" uvidím. Fantazie opravdu pracovala naplno...~d~
 Cindy (XI/06 + IX/10) 


Re: Huh! 

(13.3.2011 20:50:34)
~:-D~:-D~:-D
 veverka77 


montessori pomůcky 

(15.3.2011 13:27:09)
montessori pomůcky jsou naprosto úžasné a skvěle propracované. Zkuste to doma na svých dětech. Chystám se fakt klasické hračky z pokoje odstranit a dát tam pouze montessori pomůcky. Je pravda, že jsou dražší, ale někdy se to vyplatí nechat udělat nebo možná šikovný tatínek či dědeček apod. by to dokázal vyrobit. I já si doma dělám různé učební pomůcky. A´t už jsou to zvířátka , počasí apod. :-)
 Makina 
  • 

Re: montessori pomůcky 

(12.9.2013 17:50:30)
No to máte sice pravdu, jsou úžasné, ale kromě účelu k čemu slouží, moc nerozvíjí fantazií, těžko nahradí klasickou panenku nebo autíčko, jsou to opravdu jen pomůcky, je fajn docházet do montessori centra, kde je spousta bezvadných originálních montessori pomůcek, navíc spoustu pomůcek si člověk může vytvořit i v domácím prostředí z přírodních materiálů, ale nahrazovat hračky, montessori pomůckami??? Všeho s mírou, vše co se dělá jednostraně je spíše na škodu.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.