| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku eMiminko se jmenuje Adam

 Celkem 69 názorů.
 Marcela, Emmicka 3 mes. 
  • 

GRATULUJU!!!!! 

(8.6.2000 21:15:16)
blahopreji k narozeni maleho Adamka. (Je to kus chlapika a zadne hubene miminko). Dalo se cekat, ze to bude chlpecek. Preji vam vsem hodne stesti a same krasne chvile. A tobe Adamku, aby se ti tady na tom svete libilo.
Kaco, co tomu vsemu rikas? Je to zazrak, co?
Jeste jednou uprimne gratuluju a asi mluvim za vsechny, kdyz reknu, ze jsme tu byli jak na trni.
Marcela
 Jitka -dcera 9 let.,syn 5 měs. 
  • 

Re: GRATULUJU!!!!! 

(9.6.2000 1:18:58)
Gratuluji podruhé,jsem nešika a moje gratulace je kdesi mezi příspěvky "chování v restauraci"...
Jitka
 Magda P. dvě malé děti 
  • 

Radost 

(8.6.2000 21:18:31)
Milá Káčo, Skoky a Adámku,
mám taaaaaaakovouhle radost z narození malého človíčka, jehož život jsem měla možnost několik měsíců před narozením sledovat. Přiznám se, čím blíž jste k porodu byli, tím častěji jsem do Rodiny nahlížela. V závěru jsem se cítila, jako bych byla znovu sama před porodem a dneska, když máte Adámka, slzím tady u počítače jako šestinedělka. Ty hormony...
Milý Adámku, přeji Ti šťastné první krůčky do života.
Magda
 Iva 27 let + Péťa 14 týdnů 
  • 

přání e-miminku 

(8.6.2000 21:26:10)
Ať má Adámek tolik štěstí v životě, kolik lidí nejen z tohohle webu na něj myslelo a drželo mu palečky při jeho příchodu na svět!
 Gabi, dcera 2 roky 
  • 

Gratuluji 

(8.6.2000 21:38:54)
Mila Kaco, Adamku a Skoky!
Blahopreji! Adamek je opravdu kus chlapa. Uzivejte si prvni spolecne chvile.
 Pavlína, Tomášek 6 let 
  • 

Všechno nejlepší !!! 

(8.6.2000 21:39:33)
Káčo,
opravdu vše nejlepší a hodně radosti s vaším milým drobečkem. Ať je Tobě, Skokymu i malému Adámkovi na světě krásně.
 Marika,12 ročny syn Tomáš 
  • 

Gratulacia 

(8.6.2000 22:04:51)
Som z Nitry a už celé mesiace sledujem priebeh Tvojho tehotenstva .No a dnes takáto radostná novina! Je to aj tak fantastické, že internet urobil z celkom cudzích ľudí jednu skvelú rodinu.Želám Vám, aby ste z Vášho krásneho chlapčeka mali vždy radosť.
 Jolana, Honzík 15měs. 
  • 

Blahopřejeme 

(8.6.2000 22:15:10)
Se slzami v očích čtu vaše oznámení a blahopřeji k vašemu macíkovi. Ať jste oba brzy doma a zdraví a těšíme se na další příspěvky. I když chápu, že budou asi méně časté a kratší - drobeček si jistě nenechá maminku vzít nadlouho.
 Eva + Michael 3 roky 
  • 

Gratulujeme!! 

(8.6.2000 22:37:47)
Blahoprejeme vam k narozeni vaseho kloucka Adama a prejeme vam vsem hlavne zdravicko.......Hezky si uzivejte radosti rodicovskych a uvidite ,ze to nejsou jenom radosti ale i starosti, ale urcite stoji za to - uz mam jednoho takoveho raubire doma a nemenila bych za nic na svete.......
 Šárka, syn 13 let, dcera 11 let 
  • 

S U P E R !!!!!!! 

(8.6.2000 22:45:23)
Káčo, je to paráda, máš to za sebou, Adámek je mezi námi, tak móóóóóóóc blahopřeju a vítám tě mezi maminky!!! Tolik sudiček nemělo ještě žádné miminko! Ahoj Šárka
 Zdeňka+Zdeninka 1,5 roku 
  • 

Gratulujeme 

(9.6.2000 1:30:12)
Gratulujeme, přejeme zdraví a štěstí a ať si ty i Skoky rodičovství a Adámek dětsví hezky užijete!!!!
Na :
http://cards.123greetings.com
to máte s obrázkem
pod č.
ZC80608162341149
 Nina, dcera Pavla 14 měs. 
  • 

Ať se má príma 

(9.6.2000 6:26:10)
Kačko, Skoky a Adámku,

tak jsme se všichni dočkali. Vaše e-rodina je asi hodně veliká, takže radost je mnohonásobná. Dle času narození soudím, že porod nebyla rychlá záležitost (já měla větší štěstí, jako prvorodička jsem rodila se vším všudy asi 6 hodin, z toho jsem 4 byla doma - docela v pohodě, no a ty 2 v porodnici se daly s manželem taky vydržet). Chtěla bych vám nabídkout moc príma knížku : Cvičíme s miminkem - jsou to masáže (od narození) a cvičeníčka pro mimča od 3 měsíců do 1 roku - s názornými obrázky a odrobnými popisy. Pokud budete mít zájem, dejte vědět přes tuto diskusi.
Adámkovi přeji Vaši lásku, moře trpělivosti a sluníčko v dušičce.
 Káča, Skoky a Adámek 
  • 

Re: Ať se má príma 

(17.6.2000 22:13:41)
Milá Nino,

také Tobě děkujeme za nabídku a za knížku. To víš, že bysme ji rádi uvítali v naší knihovně, zvlášť když je užitečná hlavně pro Adámka.

Napiš mi prosím e-mail, pošlu Ti naši adresu domu.

Ještě jednou děkujeme,
Káča, Skoky a Adam
 Petra, před svatbou 
  • 

Blahopřání 

(9.6.2000 6:39:08)
Ahoj rodino,
máte to za sebou a teď Vás čeká báječnej život. Užívejte ho! Přeji hodně zdraví a štěstí. To ostatní přijde samo....
Petra
 Míra, Markéta, Martin a Varik 
  • 

Ať žije malý klokan, teda pardon: Skokan 

(9.6.2000 7:09:50)
Blahopřejeme a přejeme hodně zdravíčka.

Zajímalo by mě, jestli jste se zamýšleli nad rytmikou a rýmem slovního spojení jména a příjmení vašeho malého člena rodiny.

Míra s rodinou
 Káča, Skoky a Adámek 
  • 

Re: Ať žije malý klokan, teda pardon: Skokan 

(17.6.2000 22:07:58)
Ahoj Míro,

nad tím rýmem jsme se nezamýšleli a ani jsme jméno nevybírali podle toho rýmu. Prostě se řeklo: "Kluk bude Adam" a bylo rozhodnuto, nám oběma se to jméno moc líbí.... tak proto.

Ahoj Káča
P.S. A jedna sestřička v Krči Adama taky přezdívala "klokan", aby si zapamatovala, který to je...
 káča 
  • 

Moc veliká gratulace 

(9.6.2000 7:29:48)
Ahoj celá rodino Skokanů!
Sledoji Váš příběh od začátku. Napřed to bylo s nadšením, protože jsme také čekali miminko, pak ze vztekem, to když jsme o něj přišli a Vy jste byli lyžovat, pak se strašnou závistí, to když jsme se vyrovnávali s osudem, a teď už dobře měsíc s napětím a držením palců, aby se něco nezvrtlo.
A teď mám strašnou radost, že je Adámek na světě, že přibyl zase jedem drobeček štěstíčka. Moc a moc Vám ze srdce gratuluji a přeji Vám všem ať Vás to štěsní nikdy neopustí.
Káča.
 Markéta 
  • 

Blahopřání 

(9.6.2000 7:34:23)
Milí Skokani,
z celého srdce Vám blahopřeji a ať Vám Váš malý Skokánek skáče celý život jen pro radost.
Markéta
 Martina, 26 let, 26.tyden 
  • 

At zijou Skokani 

(9.6.2000 7:40:00)
Skvely, skvely, skvely. Posilam moc pozdravu z Kunratic,jsem par metru od vas a myslim od vcera snad i v noci jak to dopadlo. Gratuluju a co nejvic radosti s mrnousem. Taky se chystam do Krce, moc me to povzbudilo, ze se tam narodil prave Adamek. Papa a nadherny leto ve 3 :-) Martina
 Šárka Adámková 
  • 

Gratuluji 

(9.6.2000 8:20:19)
Milá Káčo, Adámku a Skoky!
Moc Vám všem gratuluji, že už jste konečně pohromadě. Adámek je dlouhán a macek. Přeji Vám ať jste zdraví a spolu šťastní.
Šárka
 Petra 
  • 

Gratulace 

(9.6.2000 8:21:17)
Mila Kaco, Adamecku a Skoky.
Adamka vitam na svete a preji mu hodne moc zdravicka, stesticka a lasky, ktere u Vas najde dozajista spousty. Kaco, Tobe bych rada podekovla za kazdy prispevek o e-miminku. Na vsechny jsem se moc tesila a vsech byly krasne. Moc Ti gratuluji k chlapeckovi a preji Vam trem at si ty nadherne chvile spolu krasne vychutnavate. Zaroven se tesim, ze zase brzy napises. Mejte se krasne. Petra
 Martina, 20. tyden 
  • 

To je parada!!!!! 

(9.6.2000 8:40:09)
Ahoj Katko a Skoky,

je to nadherne, at zije Adamek. Mejte se vsichni krasne. Doufam, Katko, ze budes v psani dale prokracovat.

Martina
 Doubravka B 
  • 

Blahopřeji... 

(9.6.2000 8:49:08)
Nejprve Vám velice gratujluji k narození Adámka a přeji hodně zdraví miminku i mamince.
Zároven se musim priznat, že Vaše pribehy pravidelne sleduji a moc jsem Vám drzela palce.
Jsem ve 35.týdnu takže zanedlouho taktéž očekávám příchod miminka na které se už moc těším.
Preji hodne zdravi
D.B.
 Marcela 
  • 

Gratulace 

(9.6.2000 9:03:13)
Milý Adámku a rodiče ze srdce vam gratuluji a přeji vam hodne zdraví a štěstí do dalších let.
 Petra, 28. týden 
  • 

Gratulujeme!!!!!! 

(9.6.2000 9:06:24)
Kačenko,Adámku a Skoky,

všem třem Vám já, můj choť i naše zatím ještě nenarozené mimi gratulujeme a přejeme hodně štěstí.
Kačence ještě posíláme metál za statečnost, protože musím s uznáním konstatovat, že Adámek je teda kus chlapa!!!!
Užívejte si nového života a všem třem přejeme hodně zdravíčka a Adámkovi pak ten nejštastnější život!!!!!!!

Petra
 Táňa 
  • 

Gratulace 

(9.6.2000 9:17:14)
Nazdárek Káčo, Adame, Skoky
Gratuluju vam k šťastnému shledání se. A přeju hodně lásky a trpělivosti při vzájemném vychovávání!!
 Lenka, syn 8let, a na cestě další 
  • 

Milý Adámku 

(9.6.2000 9:27:38)
Milý Adámku,
přeji Ti, abys byl zdravé děťátko, protože není nic hezčího než zdravé dítě, a abys měl super mámu a tátu. Vyřiď jim, že nechceš být sám tak ať "dodají" sourozence :-)) a že jim moc přeju spoustu kouzelných zážitků.
 Veronika, bez miminka 
  • 

Gratulace :o) 

(9.6.2000 9:30:55)
Vašemu malému Adámkovi přeji, aby se mu na tomto světě líbilo a měl vždy kolem sebe lidi co ho budou mít rádi :o)
 čtenářka Alena(29) a posluchačka Katka(24) 
  • 

Ať žijí miminka. Blahopřejeme. 

(9.6.2000 9:36:40)
Ahoj Skokánci,

moc vám blahopřejeme k Adámkovi. Máte kluka ako buka. Četli jsme si denníček od začátku až do konce a prožívali jsme to s Vámi tak, že se cítíme skoro jako součást Vaší rodiny. Od toho dne D (7.6.2000) jsme na Vás mysleli pořád a netrpělivě jsme čekali na nejnovější zprávy. Z celého srdce eště jednou blahopřejeme a přejeme mamince a miminku příjemný pobyt v Krčské porodnici. Díky vám se obě já i Katka eště víc těšíme na svá příští naplánováná miminka.
Alena a Katka
 Blanka,25.týden 
  • 

Re: Ke článku: eMiminko se jmenuje Adam 

(9.6.2000 9:42:04)
Blahopřání.
Milá Káčo a Skoky,

ze srdce Vám blahopřeji k narození
zdravého miminka. Věřím, že Vám bude dělat jen a jen samou radost a že si to štěstí všichni tři pořádně užijete. Adámkovi přeji jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví a samé dobré věci. Dobré rodiče mu přát nemusím, protože ty už bezpochyby má.Protože už delší dobu sleduji Vaše vyprávění, jsem si jistá, že jste oba dostatečně připravení poskytnout Vašemu miminku šťastný život a vše, co k němu patří.
Až budete mít chvilku, určitě napište, jak se Adámkovi daří a jak prospívá. Taky přidejte nějaké zážitky z porodnice. Ráda bych věděla, jaké to bylo pro Skokyho, protože můj muž má z porodu trochu obavy.

Mějte se moc pěkně, hodně štěstí v dalším životě.

Blanka, Olomouc
 Káča, Skoky a Adámek 
  • 

Re: Re: Ke článku: eMiminko se jmenuje Adam 

(17.6.2000 22:28:00)
Ahoj Blanko,

Skoky Tvému muži vzkazuje, že jemu když berou krev, tak po 10 sekundách zbledne a do půl minuty je tuhej... je to tak jisté, jako že zítra bude Slunce na obloze, stává se to pokaždé.

Porod je ale věc úplně jiná, z televize o tom měl úplně jinou představu (tam to moc dramatizují). Hlavní je, že u porodu si otec "vypěstuje" k miminku vztah, který se dá porovnat se vztahem maminky k miminku. Kdyby tam nebyl, tak si to určitě bude vyčítat do konce života. A teď Skokyho cituji: "Manželce jsem slíbil u oltáře, že s ní budu v "dobrém i zlém", tak jsem to chtěl dodržet."
Jestli se chce manžel zeptat na něco konkrétně, tak může poslat e-mail.

Ahoj Káča a Skoky
 čtenářka Alena(29) a posluchačka Katka(24) 
  • 

Ať žijí miminka.Blahopřejeme. 

(9.6.2000 9:45:36)
Ahoj Skokánci,

moc vám blahopřejeme k Adámkovi. Máte kluka ako buka. Četli jsme si denníček od začátku až do konce a prožívali jsme to s Vámi tak, že se cítíme skoro jako součást Vaší rodiny. Od toho dne D (7.6.2000) jsme na Vás mysleli pořád a netrpělivě jsme čekali na nejnovější zprávy. Z celého srdce eště jednou blahopřejeme a přejeme mamince a miminku příjemný pobyt v Krčské porodnici. Díky vám se obě já i Katka eště víc těšíme na svá příští naplánováná miminka.
Alena a Katka
 Zdenka 
  • 

Mnoho dobrého! 

(9.6.2000 10:11:48)
Ke krásnému momentu zrození a celému dalšímu protloukání se životem přeji Adámkovi mnoho dobré vůle, sil a pravé radosti. Rodičům vinšuju spoustu dobré invence k tomu, aby Adámek dokázal v životě dát ze sebe úplně vše, co na cestě k oné pravé radosti dopomůže.
 Petra, 25 let 
  • 

Bahopřání k miminku!! 

(9.6.2000 10:19:32)
Milá Káčo, Skoky a Adámku, všem Vám moc a moc gratuluji. Přeji hodně zdraví, štěstíčko a krásné chvíle strávené ve třech!!!!! Káčo, Tvá první výhra za stránky byla jistě zasloužená, ale s Touto se to nedá srovnat!! Přesto doufám, že o Vás budeme číst i nadále. Jsem zvědavá na zážitky z porodnice, na Adámka a vlastně na všechny další Tvoje prožitky a zážitky. Petra
 Petra, 25 let 
  • 

Re: Blahopřání k miminku!! 

(9.6.2000 10:20:01)
Oprava!
 Lucia, Ján, zatiaľ bez detí 
  • 

pripájame sa ku gratulácii a ďakujeme 

(9.6.2000 10:21:45)
Milá rodinka Skokanová,
ďakujeme Vám za to, že ste sa s nami podelili o nádherné zážitky s očakávaním miminka. Dúfame, že Vaše príspevky budú uverejňované aj naďalej, už teraz sa na ne veľmi tešíme. Adamkovi a mamine veľa zdravia, tatinovi pevné nervy a všetkým veľa lásky.
P.S. Veľmi ste nás inšpirovali...
 Věra, syn 6 let 
  • 

Gratulace 

(9.6.2000 10:24:05)
Blahopřeji Vám k narození Vašeho chlapečka.
Přeji Vám všem hodně zdravíčka, lásky a štěstí !!!
Ať se Adámkovi na světě líbí:)
 Magda 
  • 

OOOOObrovská gratulace!!! 

(9.6.2000 11:13:30)
Milá Káčo a Skoky,
z celého srdce Vám gratuluji k Adámkovi a přeji Vám, ať vám roste v kráse a zdraví a ať z něj máte (až na nějaké to rozbité okno či ztracený míč) jen samou radost!!!
Tobě Adámku přeji spoustu lásky, zdraví a štěstí - ať máš celý život vždy na blízku dobré lidi, kteří se k tobě budou znát ve chvílích dobrých i těch méně dobrých a ať tě šťastná hvězda vede celým životem.
Vaše věrná čtenářka
Magda
PS:Káčo, až se trochu zotavíš, určitě si najdi chviličku a piš svůj deník dál!!! Moc ráda si v něm čtu a dokonce se i k některým kapitolám vracím.
Ještě jednou Všechno dobré:)))
 Renča, 30. týden prvního těhotenství 
  • 

Blahopřání 

(9.6.2000 11:17:21)
Katko, Skoky, gratuluji Vám k miminku a přeju mu hodně zdraví. Sledovala jsem Katčino těhotenství od samého počátku a když jsem sama otěhotněla, tak jsem díky Káči vždy trošku dopředu věděla, co mně čeká a trošku mně to i uklidňovalo. Ještě jednou Vám blahopřeju, přeju hodně radosti z Adámka a doufám,
že i já prožiju těch posledních pár týdnů v takové pohodě, jaká vyzařovala z Deníčku eMiminka.
 Tereza, bezdětná 
  • 

Gratulace 

(9.6.2000 11:18:10)
Velmi gratuluji k narozeni takoveho kluciny a preji Vam at mate s nim jen samou radost. Uzijte si to.
 Kamila , zatím bez dětí 
  • 

Gratuluji :-))) 

(9.6.2000 12:07:33)
Gratuluji, doufám že se vám všem daří dobře. Těším se na nějaké fotky malého Adámka, známe ho celých 9 měsíců a ještě jsme ho neviděli. A těším se, že Káčo napíšeš nějaké hezké povídání o tom, "Kterak Adámek na svět přišel". Ať se vám dobře daří, ať Adámek roste jako z vody.
 Iva, kluci 9 a 10 let 
  • 

Gratulace 

(9.6.2000 12:25:56)
Blahopřeji k narození Adámka a přeju moc a moc radostí.
 Hanka, bezdetna 
  • 

Blahoprani 

(9.6.2000 12:27:46)
Blahopreji Vam k narozeni detatka.
 Hanka,vdana,bezdetna 
  • 

Gratujulu, 

(9.6.2000 13:08:17)
Mili Skokani,
moc Vam gratuluji a dekuji za inspiraci...jen jeste nejak nenapadne na tuto stranku odkazat manzela....
Hanka
 Vojtech Klimes, Studovna, svobodný 
  • 

Gratulace a dárek 

(9.6.2000 13:33:02)
Milí rodiče a Adámku,

rád jsem sledoval váš seriál a příběh a doufám, že v něm budeto moci dle možností pokračovat. Velmi vám gratuluji a za naše knihkupectví Studovna bych vám chtěl věnovat knihu, která se vám bude hodit. Napište mi o jakou knihu byste měli zájem a kam ji můžeme poslat. Celou nabídku najdete na www.studovna.cz
 Káča, Skoky a Adámek 
  • 

Re: Gratulace a dárek 

(17.6.2000 21:55:57)
Mockrát děkujeme, s dárky jsme ani nepočítali... ;-)

Ve Studovně jsme vybírali a pokud je to tedy možné, rádi bysme si početli v knížce od Steva Bidulpha - "Proč jsou šťastné děti šťastné"

Děkujeme,
Skokani
 Silvia, 31.týždeň 
  • 

Čau Skokani !!! 

(9.6.2000 14:04:17)
A je to konečne tu! Srdečne blahoželáme k "drobčekovi" a všetkým trom vám prajeme kopec zdravia a šťastia pri spoločných radostiach a starostiach...
P.S. Už sa tešíme na fotky :-))
 Lena, 9. týden 
  • 

Blahopreji! 

(9.6.2000 14:39:11)
Kaco, Adamku a Skoky,
pripojuji se k dlouhe rade gratulantu a preju Vam vse nejlepsi a hodne radosti.

Doufam, ze napisete svoje zazitky z Krcske porodnice. Je mozne, ze tam za cas take budu chtit rodit.

Pokud vam to nove povinnosti dovoli, pokracujte prosim v serialu. Je to velmi povzbudive a dozvidam se diky Vam co me v budoucnu ceka a mozna nemine.
Diky a drzim palce.
Lena
 Ivana, bez dětí 
  • 

Gratulace 

(9.6.2000 15:27:18)
Gratuluju ke krásnému miminku.Adámkovi gratuluju jaké si vybral bezva rodiče. Všem Vám přeju všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí.
 Petr Imlauf, 2 kluci,11,12, + děvče 7 
  • 

Gratuluj a držím palce 

(9.6.2000 15:35:52)
Myslím na vás tři, přeji vše nejlepší, hodně lásky a vzájemné pravdivosti do vašeho vztahu. Tvé texty jsou cítit krásnou člověčinou.
Přeju také hodně sil.
"Skoky" teď se prosím tě snaž dávat víc "Káče" pocítit, že jí máš opravdu rád. Stůj při ní, o vše se zajímej. (Myslím sice že to víš, ale chci jen říci, že moje žena to moc potřebovala)
Ahoj Petr
 Lenka, Honza a Vojtíšek (11dní) 
  • 

hurá a sláva! 

(9.6.2000 15:57:50)
GRATULUJEME. MÁME TO JIŽ ZA SEBOU TAKÉ A MŮŽEME SE JEN JEN PŘIPOJIT K TOMU HODNOCENÍ.
 Jana + Matěj 1 měsíc 
  • 

Vítáme Tě Adámku! 

(9.6.2000 16:51:32)
Milá Káčo!
Moc Vám všem gratulujeme k narození Adama. Už jsme se nemohli dočkat. Doufám, že jste v Krči spokojeni - my jsme byli, ale těšíme se až nám o tom napíšeš.A taky doufám, že bude probíhat pokračování, aby jsme o Adámkovi věděli více. A taky ti přeji, aby jsi na to pokračování měla čas (to znamená spavé miminko)- já ho tedy nemám.
Mějte se moc hezky!
 Alice, 38. týden 
  • 

Všechno nejlepší, Skokánci! 

(9.6.2000 20:20:42)
Moc a moc gratuluji k Adámkovi (můj tajný typ, že to bude kluk, vyšel). Mně čeká to samé možná příští (nebo další) týden ve zlínské porodnici.
Mějte se rádi, opatrujte se a pište i dále deníček!
 Jana 
  • 

gratuluju 

(12.6.2000 8:36:30)
Chtěla bych Vám třem moc pogratulovat a popřát Vám mnoho štěstí a zdraví do dalších let.
Jana
 Jitka, 21 týden 
  • 

Vše nej 

(12.6.2000 10:44:34)
Mámo, táto, Adámku,
přeji Vám strašně moc báječných dní prožitých ve zdraví, lásce a pohodě. Adámku měj se čile k světu a ať Tě ty Tvý rodiče moc nezlobí. Jsi krásnej kluk už podle těch prvních fotek. Doufám, že se nám v říjnu narodí pro Tebe nevěsta.......
Kačko, ať to zvládáš tak jako těhotenství.
Jitka
 Jarmila a Milan Šobovi, první miminko na cestě (cca 28.září) 
  • 

Blahopřání 

(12.6.2000 15:33:47)
Gratulujeme k narození Adámka. Byl to teda cvalík a velkej (54 cm)!!
 Petra, zatim bez mladete 
  • 

Blahoprani 

(12.6.2000 17:39:35)
Malemu Adamkovi i jeho skvelym rodicum preji do zivota vse dobre a krasne. Mejte se radi a uzivejte si radosti!!!

Denicek byl a je uzasny, doufam, ze Kaciny zkusenosti a (nejen jeji) rady taky brzy vyuziju.
Petra.
 Monika 35 týden 
  • 

Gratuluju 

(12.6.2000 22:00:45)
moc a moc gratuluju. Dneska jsem byla se svým přítelem na matrice a jméno pro chlapečka jsme vybrali ADAM (pro holčičku Aneta). Tak hodně zdraví a štěstí.
 Pavla,30, 36.týden 
  • 

Gratulace 

(13.6.2000 9:07:44)
Gratuluji,
hodně zdraví všem třem a pohodový vývoj do dalších dnů a let přeje
Pavla
Všechny příspěvky byly krásné a napínavě popisované, co ten z porodního sálu? Bude také takový?
 Petra, 21. týden 
  • 

blahopřání 

(13.6.2000 11:43:08)
Milá Káčo a Skoky, gratuluji k nádhernému chlapečkovi, ať jste všichni moc šťastní, zdraví a spokojení. Asi od poloviny února jsem zabrousila na tyto stránky a začala sledovat váš příběh a život e miminka. Moc se mi tato forma podávání informací ostatním těhotným maminám líbí, doufám, že v tom Káča bude pokračovat i nadále a seznamovat nás (poprvé těhotné) se vším, co se právě narozeného miminka týká. Ještě jednou moc gratuluji a díky.
 Andrea a Peter 
  • 

vsechno nejlepsi 

(14.6.2000 3:51:50)
Mila Katko, Adamku a Skoky
prejeme Vam vsechno nejlepsi, hlavne vsem zdravicko.
Moc se vsichni opatrujte a verim, ze Ty Katko budes pro Adamka ta nejlepsi maminka a Skoky ten nejlepsi tata.
Hodne stesti, lasky, zdravi......
Vam preji Andrea a Peter
 Janka Linhartová, Kačenka, 6 dní 
  • 

My máme Katku 

(14.6.2000 19:19:56)
Blahopřejeme k Adámkovi, je to řádný kluk! Nám se 9. 6. ve 2.25 narodila holčička Katka, 3,86 kg, 53 cm. Taky žádný drobeček, že ?:-)
Zatím jsme z toho celí vedle a všechno se točí jen kolem ní. A tak to asi zůstane.
Mějte se všichni tři moc hezky.
 Lída, dcery Liduška - 4 roky a Janička - 3 měsíce 
  • 

Blahopřejeme! 

(14.6.2000 22:39:43)
Srdečně blahopřejeme k narození
Vašeho chlapečka a přejeme
hodně zdraví a radosti!
 Michal & Blanka 
  • 

Gratulace z Londyna 

(21.6.2000 11:40:44)
Kaco, Skoky, Adamku,

posilame ty nejkrasnejsi gratulace, co jen muzeme zaslat. Je to jiste ten nejbajecnejsi pocit, co jste po tolika mesicich cekani prozili a my vam jen muzeme prat, hodne zdravicka a stesticka pro vaseho maleho broucka, ktery si zaslouzi tu nejvetsi peci, zvlast po tak ostre sledovanem prubehu jeho narozeni. Nejen, ze vas obdivujeme, ale prejeme moc stesti a spokojenosti ve trech, a jste opravdu moc bajecni. Nas tyto pocity cekaji v lednu pristiho roku a je proto vas pribeh a zkusenosti velkou motivaci vse zvladnout, i kdyz v trosku jinem prostredi, ale za stejnym ucelem.
Jeste jednou moc stesti a lasky pro vas vsechny

S uctou

Michal & Blanka
mbhlava@btinternet.com
 Romana, roční Filípek 
  • 

Skvělé!!! 

(21.6.2000 22:55:17)
Ať má bezva život!
 Ivana,por. asistentka 
  • 

blahopreji 

(27.6.2000 11:12:53)
Blahopreji k narozeni vaseho syna Adamka.
S velkym zajmem jsem sledovala prubeh Vaseho tehotenstvi, moc se mi libilo, jak popisujete sve pocity, ale nezapomnela jste ani na toho budouciho tatku.
Samozrejme jsem nejvic byla zvedava jak popisete zacatek a prubeh porodu, trochu jsem se obavala, jak zvladnete tu zmenu porodnice.Ale zvladli jste to na jednicku.
Takze Vam, manzelovi a Adamkovi preji jeste jednou hodne stesti, zdravi a lasky.
SRdecne zdravi Ivana Pfefferlova, stanicni sestra, porodni sal, Usti nal Labem
P.S.Skoda, ze neznate nasi porodnici, slovy jedne maminky: pry jsme skryta perla mezi porodnicemi...Ale mame webovou stranku, tak se nekdy pro zajimavost mrknete(www.mnul.cz)
 Jana 
  • 

Re: blahopreji 

(28.6.2000 10:24:39)
Mila pani Ivano, marne hledam nekoho z oboru, kdo by mi mohl odpovedet na mou otazku, zda se da po odstraneni delozniho cipku ocekavat rizikove tehotenstvi a jak narocny je porod. Slysela jsem, ze prave diky zakroku ktery mi byl proveden (rekonizace - leden 2000) by nemel byt porod těžký.
Byla bych moc rada za Vasi odpoved. Dekuji Jana
 Káča Skokanová 
  • 

Re: blahopreji 

(29.6.2000 22:09:53)
Milá paní Ivano,

děkujeme za blahopřání. Asi se budete divit, ale asi na 2 minuty jsme o ustecke porodnici take uvazovali, tedy asi Skoky vic nez ja. To bylo asi nekdy v breznu. Pak jsem Skokymu vysvetlila, jak je Usti daleko a hned od toho upustil... Ach ty kilometry.
Prave na internetu jsme si ji také prohlédli.
Mějte se pěkně,
Káča
 Iva, Simona pul roku 
  • 

Blahoprejeme k narozeninam 

(18.6.2001 3:40:33)
Adamku, prejeme Ti vsechno nejlepsi k prvnim narozeninam! A vsem Skokanum k tomu, ze uz rok jste TRI - rodina :-)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.