| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vím, co bych chtěl dělat

 Celkem 28 názorů.
 magdusa 


zdravím a posílám pusu 

(29.12.2009 9:59:51)
Ahoj Karle, máš muj obdiv za tvůj smysl pro humor a neutichající touhu zdolávat překážky, co ti život přichystal. Kde budeš studovat ten obor? možna budem spolužaci *:o) Moc držím palečky a hlavně zdravíčko v celém příštím roce.
 Lyster 


Re: zdravím a posílám pusu 

(31.12.2009 18:48:11)
Zdravím, budu studovat v Praze v RC Andílek.... je jediná v okolí kterou jsem našel, která má akreditaci MŠMT ČR.
Tak to doufám, že se tam uvidíme. S pozdravem Karel V. Alias Lyster. Nevím proč tam dali jméno, když jsem měl v nastavení zaškrtlou přezdívku..... ale to je jedno, možná že jsem to zaškrt špatně ~:-D
 ChristianaC 


Hodně štěstí 

(29.12.2009 12:25:49)
Přeju hodně štěstí a ať Ti vydrží Tvůj přístup k životu.
 cuprdite 


Diky za zajimavy clanek 

(29.12.2009 14:35:09)
a preji Ti at se v novem oboru najdes. Jsem rada ze mas plny duchod, taky jsem se uz bala ze u nas duchod daji jen mnohem horsim pripadum. Urcite napis pak clanek jak Ti jde studium a jak se Ti libi nove zamestnani!
 Lyster 


Re: Diky za zajimavy clanek 

(31.12.2009 22:41:57)
Pokusím se! Ale bohužel, v dnešní době najít práci...... i když na to člověk kvalifikaci má...... Již jsem to zkoušel ve 2 MŠ jako pomocný pedagog... pedagog. Pedagog. vzdělání nebylo podmínkou, ale samozřejmě jsem proti těm lidem kteří jej mají, neměl nejmenší šanci..... ani na žádněj hudební nástroj neumim hrát..... nervy se bohužel nepočítaj ~:-D
 Lenka** 


Velká síla 

(29.12.2009 16:10:39)
Karle, držím palce! Z článku je vidět, jak celkou sílu máte, takže věřím, že časem budete dělat to, co chcete. Myslím,že dětem můžete mnoho dát, a to jen tak "mimochodem", vlastním příkladem.
 Ananta 


Klobouk dolů :-) 

(29.12.2009 17:18:12)
WOW :-) silná osobnost... drž se, po tom všem co jsi zvládl máš určitě co nabídnout.
 Kateřina 
  • 

Nádhera 

(29.12.2009 18:35:17)
Gratuluji Karle k rozhodnutí, myslím, že s Vašimi zkušenostmi budete pro mnohé přínosem na jejich životní cestě. Hodně štěstí!
 binna 


Re: Nádhera 

(29.12.2009 21:14:17)
parádní článek, držím palce,ať se daří!!!!!!! ~x~
 Jana 
  • 

dotaz 

(29.12.2009 21:28:19)
Mám dotaz - kde se tento kurz pořádá, prosím můžeš dát info? Vím asi o slečně, která by jej ráda absolvovala, má podobné problémy jako ty... Díky.
 Lyster 


Re: dotaz 

(31.12.2009 18:52:34)

Zdravím, budu studovat v Praze v RC Andílek.... je jediná v okolí kterou jsem našel, která má akreditaci MŠMT ČR.

S pozdravem Karel V. Alias Lyster. Nevím proč tam dali jméno, když jsem měl v nastavení zaškrtlou přezdívku..... ale to je jedno, možná že jsem to zaškrt špatně ~:-D
 Draha 


držím palce 

(30.12.2009 12:19:31)
Opravdu super článek, ze kterého čiší optimismus, přeji hodně úspěchů a věřím, že s tvým zapálením pro práci se to povede. Ještě jednou hodně úspěchů Draha
 Zdeňka, holčička a 2 kluci 


Taky držím palce! 

(30.12.2009 15:57:14)
Četla jsem jedním dechem, krásný článek - lehká ironie nad těžkým osudem... Tak hodně štěstí do budoucna!
 R.S,,2 děti 
  • 

Re: Taky držím palce! 

(30.12.2009 17:40:01)
Jsem tady na rodince pouze občasná čtenářka,ale poprvé chci zareagovat. Taky přeji,už jen hodně štěstíčka,ale hlavně,aby oko,už aspoň takhle vydrželo! A sen o práci s dětma se podařil. Vím o čem píšete,také jsem jednooký člověk(mně se nepokusili stím udělat vůbec nic-zdravotnictví před rokem 89 a to oko co mi zůstalo a jakž tak vidí je navíc,už udržované..(také problémy se sítnici atd.) Mám jen ZPS,s prací mám velké problémy,ČID mi nepřiznali,ale to není podstatné. Jsem ráda za každý den,kdy jakž tak vidím!! To je důležité. A stejně tak je důležité, když je má rodina-děti,manžel zdravá. No co víc si přát? A na závěr můžu se prosím zeptat,který dr.je ten nejlepší z nejlepších?
 Lyster 


Re: Taky držím palce! 

(31.12.2009 19:10:00)
Můžete, nedalo mi to a to jméno jsem do článku napsal, ale bylo z článku vynecháno~:(, trochu jsem s tím počítal.....) Napíšu vám jej na E mail
 Lyster 


Re: Taky držím palce! 

(31.12.2009 19:13:36)
Aha, tak nenapíši, asi nemáte profil. Ale jestli jej chcete opravdu vědět, tak můj E mail je v mém profilu uveden, tak napište.~;)
 R.S.,2 DĚTI 
  • 

Vím co bych chtěl 

(1.1.2010 18:16:42)
Dobrý den,budu moc ráda pokud mi pošlete jméno lékaře a odkaz na oční(nemocnici),kde pracuje. Opravdu se mi to může hodit,vzhledem k mým potížím,už jen s jedním okem. Na Váš profil se asi nedostanu,pokud zde nejsem registrovaná.(zkoušela jsem,nešlo mi to) Tak Vás prosím,napište mi informaci na můj mail: rockheavyk@seznam.cz Moc Vám děkuji a přeji hodně štěstíčka po celý rok 2010!
 MsLucii 


Hodně štěstí 

(2.1.2010 11:38:00)
Ahoj, jsme téměř stejně staří (bez měsíce) a máš můj obdiv, čím vším sis už musel projít, držím ti palce, ať ti ten kurz vyjde...i já směřuju k dětem :-) Hodně štěstí!
 kvočna1 


Re: Hodně štěstí 

(4.1.2010 0:05:11)
Je to jeden z mála článků, který jsem si přečetla celý.I já jsem v plném invalidním důchodu,jsem po dvou operacích nádoru na mozku. Nějak se mu u mě zalíbílo a zabydlel se tam. Moc vás obdivuji,hlavně vtipný nadhled s jakým k vašemu osudu přistupujete. Držím palečky a věřím, že s dětmi budete pracovat. Přeje hodně zdraví.~x~
 Myss 


Máš velkou šanci,nepusť se jí 

(5.1.2010 12:00:35)
milý Karle,garantuji Ti,že když uděláš zmiňovaný kurz,jako kluk(nehledě na to,že mladý-to je ale taky velká výhoda)budeš na roztrhání ve všech školkách a centrech,kde se věnují dětem.Dokážeš to,věř si a vyjde to!!!
 Lyster 


Re: Máš velkou šanci,nepusť se jí 

(5.1.2010 12:52:54)
Kéž by to tak bylo... já se spíš bojím toho, že kvůli tomu zraku to nebude zas tak jednoduché..... Popravdě řečeno, ani by jsem si netroufl mít sám na starosti několik dětí, právě kvůli tomu, že by jsem mohl něco někde přehlídnout..... cokoliv... a pak by z toho mohly být fatální následky a za to mi to nestojí. Spokojím se se nějakým pomocným pedagogem/vychovatelem, nebo tak něco... prostě aby jsem na to nebyl sám. Snad se někde něco najde. Jestli tedy ten kurz zvládnu :-)
 Lucie, klouček 03, holčička 07 


Re: Máš velkou šanci,nepusť se jí 

(6.1.2010 15:58:59)
Mily Karle, zvazoval jsi treba praci pedagogickeho asistenta k diteti s postizenim? Za takoveho nadsence by jiste byla kterakoli skola vdecna. Budu to ted resit u sveho syna, ktery bude nastupovat do prvni tridy, tak vim, ze takovych asistentu je nedostatek.
 Lyster 


Re: Máš velkou šanci,nepusť se jí 

(6.1.2010 21:10:34)
Zvažoval, ale nevím jesli by jsem tuto zodpovědnou práci měl dost odvahy.....Uvidíme.. neříkám že ne.... Zatím jsem ještě ten kurz neabsolvoval... Uvidíme později. :)
 Lyster 


Re: Máš velkou šanci,nepusť se jí 

(7.1.2010 16:42:36)
No, dnes jsem byl v RC andílek se informovat o tom kurzu víc, a paní co to má na starosti mi řekla, že musí být dostatek zájemců ke studiu, min 20, jinak že nedostanou na rekvalifikaci dotaci....... Zatím prý nevý kolik lidí se již přihlásilo, tak doufam ze se vejdem..... přeci je to již druhé kolo, tak se dost bojím aby nebylo málo zájemců.... Snad to dobře dopadne, při nejhorším se to snad jen krapet zpozdí....i když by jsem to docela nerad.~;((
 Iva Spalenkova 
  • 

Mate muj obdiv 

(6.1.2010 23:24:35)
Karle,
jste MACHR! Smekam pred Vami!
A drzim palce, take preji,at si najdete nejakou sikovnou slecnu a zijete si spokojene.

Iva Spalenkova
 Hanka,Rebeka 12/05,Miriam 4/07 


Karle V. 

(12.1.2010 14:34:20)
Máte spoustu odvahy a životního optimismu, který Vás neopouští ani po různých zážitcích, které by si člověk radši do osudu nevybral.. Fandím vám, jistě budete pro děti báječný přítel!
 taosoba 


Gratuluji! 

(12.1.2010 21:20:29)
Gratuluji k nalezenému cíli. Je hrozně moc důležité vědět za čím člověk jde, protože jinak se může stát,že se jednoho dne zastaví a neví proč by měl vlastně jít dál. Práce je pro člověka hrozně důležitá a o peníze v prvé řadě nejde a jít by ani nemělo. Zastávám ten názor,že práce by člověka měla bavit, vždyť v ní tráví tolik času! Sama jsem vzala práci, která mě baví i když platem a zařazením neodpovídá mému vzdělání ani praxi, jen proto, že mě to baví. Ale tak už to chodí v sociální sféře...
Teď k tvým obavám,že práci nenajdeš: mnohem důležitější než samotné vzdělání je praxe. Tu můžeš ve volných chvílích posbírat jako dobrovolník třeba v nízkoprahových centrech. Pokud jsi z Prahy, tak jistě na internetu najdeš habaděj dobrovolnických organizací a můžeš hned začít sbírat zkušenosti, které se hodí do životopisu a hlavně pro tvé sbírání zkušeností a sebevědomí,že zvládneš i bandu prťat.
Takže přeju hodně štěstí a ať tvůj život nabere správný kurz!
 Míša 
  • 

Hodně štěstí 

(23.1.2010 22:46:16)
Drž se, zvládneš to a budeš mít super práci,věřím! Manžel má rakovinu a přijde asi o jedno oko,tak máme taky smutné období,ale muže být huř a také věřím,že to zvládne a bude fajn a zase zdraví:-). Míša

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.