| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vaše knižní recenze - 2. díl

 Celkem 7 názorů.
 Vlastivila, 3 zlobidla 


Kája Mařík 

(17.10.2008 13:20:49)
Káju Maříka jsem začala číst až v dospělosti ze zvědavosti, protože moje tchýně o něm pořád vyprávěla. A musím potvrdit, že tyto knížky jsou v dnešní uspěchané době vyloženě pohlazení pro duši. Vždy na mě z nich dýchne pohoda a láska.....
 Lucka, 3 děti (8,6 a 2roky) 
  • 

Bratři Lví srdce 

(19.10.2008 11:57:07)
Tuhle knížku jsem koupila vloni dceři a přečetla jsem ji dětem během pár večerů před spaním. Musím říct, že na mě velmi zapůsobila. Brečela jsem jak želva ani jsem nemohla chvílemi číst. Děti, které ještě nemají takový pojem o smrti apod., to braly spíše jako dobrodružný příběh. Je to jedním slovem nádherná kniha, ke které se budou nejspíš vracet. Ten příběh a jeho podání osloví čtenáře každého věku. Je úžasný jako všechny příběhy paní Lindgrenové.
 Lizzie 


Re: Bratři Lví srdce 

(19.10.2008 12:43:22)
Tuto knihu si chci už dlouho přečíst, doma jsem jí neměla. Slyšela jsem, že je úžasná - a že byla dřív kritizována proto, že ,,smrt se v knihách pro děti přece nevyskytuje".
 Cindule 37 + 1 ještěrka (22 m) 
  • 

Re: Bratři Lví srdce 

(19.10.2008 14:54:11)
Tuto knihu o bratrech jsem kdysi slyšela jako rozhlasovou hru a byla jsem z toho nadšená. Už se chystám koupit knihu a těším se, až ji jednou malé budu předčítat - tak za 5 let.
Já jsem dřív ve svém dětském pokojíku pochopitelně neměla TV, ale rádio a poslouchala jsem hodně her - i ty, které nebyly pro můj věk možná vhodné (např. Idiot, Běsi, Stařec a moře apod.) a i díky tomu jsem měla dost často náskok před mými spolužáky jak na ZŠ, tak i na gymnáziu či VŠ. Dodnes při TV luštím např. SUDOKU, žehlím či dělám jiné drobné práce a vlastně nějaký film více slyším než vidím. :-)
 Cindule 37 + 1 ještěrka (23 m) 
  • 

Re: Bratři Lví srdce 

(29.10.2008 16:13:13)
Díky za tip.
 Ráchel, 3 děti 
  • 

Re: Bratři Lví srdce 

(20.10.2008 15:48:26)
moje dcera tuhle knížku nějak nevydejchala
 Veverka16 


Re: Kája 

(29.10.2008 8:43:55)
Kája je taky pro mně číslo jedna - už od dětství - přečetla jsem ji snad 100x...Už se těším,až děti dorostou a budu jim ho taky číst...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.