| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Svět v matčině lůně - díl třetí

 Celkem 10 názorů.
 Magda77 


Komická fotka? 

(13.5.2004 19:49:56)
článek se mi líbil a souhlasím s ním, až na komentář k čb fotografii novorozeňete - rozhodně mi ta fotka nepřipadá komická, ale právě naopak.
 Ivinka 


Učení dětí v břiše 

(15.10.2004 0:15:25)
Dobrý den.
Chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenost s učením miminka ještě před narozením.
V jednom časopise jsem objevila článek, kde psali o přístroji Baby plus, který měl stimulovat vývoj mozku dítěte v prenatálním stavu.
Zjistila jsem si všechny dostupné informace, výhody a zkušenosti ostatních maminek, které to vyzkoušely a přístroj jsem si objednala.
Jedná se o zvukový přenos v různých rytmech po dobu 16 týdnů před předpokládaným termínem porodu a to po dobu 1 hodiny ráno a 1 hodiny večer.

V lednu 2003 se mi narodila zdravá krásná holčička. Porod i s cestou mi trval necelé 3 hodiny a byl velmi pohodový. Alenka po porodu neměla zavřené pěstičky, oči měla jako korálky a ne jako malé kotě, skoro neplakala, po hodině už sledovala okolí, nejevila žádné známky poporodního stresu....
Nzažila jsem s ní jedinou noc, kterou by proplakala nebo kdy by nespala, Budila se pouze na kojení. Neplakala ani přes den a hodně spala.
Dnes jí je rok a 3/4, umí několik básniček, rozezná většinu písmenek, plenky už dávno nenosí, je velice vnímavá a POHODOVÁ.

Před 3 měsíci porodila i moje sestra zdravého chlapečka. Baby-plus používala také a zkušenosti se opakují.
Pouze prod měla císařským řezem, protože kluk byl jako buk - měl více než 4 kg a ona je velmi drobná.

Souhlasím, že by se to nemělo přehánět, ale z vlastní zkušenosti můžu
Baby plus doporučit.
Dnes jsem v 8 týdnu těhotenství a určitě i tentokrát " bubínek" budu používat, až na to přijde čas.

Zravím všechny maminky a přeji Všem zdravé a pohodové dětičky.

Ivinka.
 Lucka 20 TT 
  • 

Re: Učení dětí v břiše 

(20.10.2004 18:03:51)
Pouzivam BabyPlus jiz treti tyden a zatim nedokazu posoudit, jaky vliv to bude mit na miminko, ale uz ted na nej ten drobecek reaguje a poznava ho. Mam pocit, ze mimco uz presne vi, co prijde. Nemyslim si, ze by mu to melo ublizit a doufam, ze i ja budu mit podobne zkusenosti az se narodi.
 Kateřina 
  • 

Re: Re: Učení dětí v břiše 

(16.6.2005 10:51:20)
...prosím,prosím...mamulinky, kde se dá přístroj Baby Plus zakoupit?Moc děkuji, Kateřina.
 Helle+3D 


Re: Re: Re: Učení dětí v břiše 

(28.11.2005 22:20:21)
ahoj, všechny informace o Baby Plus najdete na www.babyplus.cz , kde si ho můžete také objednat :-).
 Petra a 23 tt 
  • 

Re: Učení dětí v břiše 

(21.7.2005 10:01:07)
ahoj,dnes jsem si přečetla tento článek a jsem nadšená,můžu se zeptat,jak k tomu BABY PLUS přijdu,je možné ho koupit,třeba starší nebo přímo od tebe? Prosím odpověz....Petra 605765142
 renata schulzeova 
  • 

Re: Re: Učení dětí v břiše 

(4.9.2006 11:34:23)
chtěla jsem se zeptat co to baby plus je....děkuji za odpověd
 Bea 
  • 

Re: Učení dětí v břiše 

(20.7.2006 13:05:11)
A kde sa to dá zohnať?Dík
 ivana 
  • 

Re: Učení dětí v břiše 

(10.4.2008 12:49:56)
chtěla jsem se zeptat co to baby plus je....děkuji za odpověd.iva.suplerova@seznam.cz
 buuřuč učut 99deti 
  • 

irvg  

(22.12.2006 10:53:01)
zjiíe utiš utýš gš zátíěb

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.