| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nový deníček: Jak to všechno začalo neboli proč máme Schovanku

 Celkem 3 názorů.
 Věra, Lucinka 4,5 měsíce 
  • 

Schovanka 

(18.11.2000 20:39:28)
Milá Jano, moc ti přeju, aby se maličká brzy ukázala. Naše Lucinka se schovávala skoro stejně. Minimálně týden po vynechané menstruaci jsem si provedla těhotenský test - výsledek negativní. Za pár dnů u gynekologa bylo i vyšetření ultrazvukem negativní. Dostala jsem injekci na vyvolání asi opožděné menstruace a smutná šla domů. Když se po 10 dnech nic nedělo, šla jsem na nové vyšetření a hurá - už se na ultrazvukové obrazovce objevila malá tečka. Stalo se "to" v říjnu loňského roku a v červnu se narodila Lucie.Ahoj Věra
 Pavla 
  • 

lekarka 

(9.3.2001 12:17:31)
Ahoj Jano a Schovanku,
muzes mi prosim te napsat na muj email jmeno a kontakt na tvou pani doktorku? Bydlim nejspise ve stejne lokalite jako ty a schanim lekare.
Dekuji
Pavla
P.S. Moc se mi libi tve povidani a kazdy den netrpelive sleduji, jestli jiz neni dalsi dil.
 Denyna003 


Re: lekarka 

(15.6.2007 22:50:14)
ww

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.