| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 128269  [Dalších 128249 >>]
Ocicko 32104

Re: ahoj

9.10.2008 10:57:50
saunerko ja to napsala blbe my ji ted vyrizujem - zatim cekame jestli ji muzem dostat - ale o pojisteni nemluvili
18.11Sauni13 24930

Re: ahoj

9.10.2008 10:48:34
Holky dík.....taky vím,že už bude jen líp..půjčka byl pojiětěná jen jedna-jenže tata to nesplácel,tak je už prostě ,,zrušenáů předaná dál..peníze už se musí splatit-paní ve spořce nám řekal,že sama teď neví,ale že si myslí,že to pojištění u ,,prošvihlé a zrušené-už nevím jak to napsat nebude platit,že to bude peostě dluh,který přejde na dědice...
Oči-u Vás se teda diví,že pojištění na hypošku nemáte-snad jste jediní které znám..Určitě se co nejdříve pojistěte....

Vdovský důchod mamka dostane na jeden rok -nějaký prťavý....je prý mladá..(je jí 52 ,tatovi bylo v září 56)

Ještě se snažím zjistit podmínky -jestli by jí sociálka nedala nějakou mimořádnou dávku v tíživé situaci(nikdy o nic nežádala)..Nevíte to někdo,psala jsem i Sylvii-ta ale taky musí být v jednom kole..

Ratu,mámě se evidentně další den ulevilo-akorát se bojím,aby to s ní netřísklo až z těžkého života,hektických,náročných ,bolestivých posledních 14 dnů přejde do eventuálního klidu.....Teď na to nebudu myslet....Musím pro Štěpajze,manža nás hodí do Vyškova a musíme to všechno nějak dorazit....

Ještě jednou díky a podotýkám-k otci je můj vztah vyřešený(i když jsem si myslela že i tak to bude lehčí-nebolestivější pro mne-mýlila jsem se),jen strach o mámu je ukrutný...
ratunka 32460

ADHD

9.10.2008 10:47:29
HOLKY JÁ VÁM NEVÍM, S adhd SE SETKÁVÁM DENNĚ V PRÁCI...ups... a nemyslím si, že je to tak jednoduché to diagnostikovat, i když teda Perlička je odborník...
...taky jsme nad tím uvažovala, kdo nás zná, že Jůla je pěkné kvítko, ale mám pocit,že se zklidňuje, je poslušnější, přemýšlí než něco udělá, rozumnější a že je to stále lepší.
To tedy děti v práci co mají ADHD jsou na tom v mnoha ohledech mnohem hůře a to jsou starší...
... nechci je tedy házet s Kulinkou do jednohpytle a počkám, co se z toho vyvrbí, špion se atky zklidnil a že s ním bylo veselo, viď Šárko(první tábor)
Všem pevné nervy, papa
ratunka 32460

SAUNERKO

9.10.2008 10:34:58
Držím moc palušky, ať to všechno zvládnete, hlavně maminka, to musí být děs, když na vás vylízají další a další tátovi kostlivci ze skříní:-(((
Ale možná maminka dostane nějaký dovský důchod a bude lépe, než z jednoho platu táhnout dva lidi, ne,???
Jak sama píšeš, teď už bude jen a jen lépe, je to sice hrozné, takto to napsat, ale život s alkoholikem je prostě očistec.
Opravdu př
Přeju hrozně moc sil.....všem...
...a spěšl uznání manžovi, v jádru je to dobrý chlap, když bez reptání poskytl vaše společné prašule...
Ocicko 32104

Re: ahoj

9.10.2008 10:10:51
petinko a ostatni - muzu rict ze jsem rada ze v tom nejsem sama.. vztekani u nas znam - bohuzel u obou!!!!! Filip umi vystrihnout tak super scenu ze by se stydela i nejaka hysterka z telenovely.....

akorad u nas se nespolupracuje - ja a tatinek jo.. ale tchyne maly vysvetluje ze je miminko!!!!~Rv~Rv ze by mela jezdit v kocarku, nosit se a jine veci co delaj rocni deti........ mala to tu pak na nas zkousi a rika ze babi H.... rikala~:(reknu vam ze me to umi zvednout ze zidle a Lukas mam pevny nervy, protoze nadavat nekdo tak jak ja tak utecu........

kazdej prispevek vkladam 4-6krat

~;((~;((
Ocicko 32104

Re: ahoj

9.10.2008 10:03:23
Saunerko uprimnou soustrast.... a drzim palecky at vse vydrzis a vyresis...

no zjistete jestli ty pujcky nebyli pojiseny - manzel me prave rikal ze ted budem muset pojistit hypoteku, ze kdyby se neco stalo tak to nezaplatim.... Aspon ze na nas mysli.....
Petinka24, Tomík02/Vojtíšek05 22725

Re: ahoj

9.10.2008 9:42:11
JInak holky, vztekací období, normálka. Já u Tomíka taky málem lítala po doktorech jestli je "normální".. On normální byl a stav taky. Je to věk, ve kterém si děti ujasňují svou pozici v životě - v rodině atd...jak psala Dib, chce to jasná pravidla, řád, spolupráce s rodinou a hlavně s partnerem. Jak na ně vyzrát je ovšem už váš úkol, to musíte zjistit sami, ale ne, že se vše zakáže a já nevím co, musíto být kompromis na obou stranách...já už vám neřeknu jak to bylo u nás, je to dávno, ale během několika měsíců musím říct, že Tom je zlatíčko. Ještě mi bylo raděno, že jsou super homeopatika - ne že odpadnou jak po sedativech ~:-D ale pomaličku zklidňují
Asi opravdu koukněte na nějaké stránky co radí ostatní maminy, nebo se jen zeptat dětské doktorky, já říkám, za zeptání člověk nic nedá (mno, dneska 30kč)
Petinka24, Tomík02/Vojtíšek05 22725

Re: ahoj

9.10.2008 9:31:18
Sauny, upřímnou soustrast ~;((

Přeji Vám všem pevné nervy!!! Jsi holka šikovná když tak mamče pomáháš a ještě se Štěpánkem.

Ani nevím pořádně co a na to říct...
18.11Sauni13 24930

ahoj

9.10.2008 9:18:45
Tak:
TATA VYDRŽEL DOMA TRPĚT 6 dní,bylo to hrozně hrozné-ani to nebudu popisovat,ani to jak potom vypadala máma.....,v pátek v noci už to nevydržela zavolala rychlou-půlhodiny páčili tatu do sanitky,strašně se bránil..Skončil na JIPce,tam mámě doktor ,,slíbil" neb zná oba mámu i tatu,že ho dom prostě nepustí,že mu dá nějaké oblbováky.Víkend mamka byla v práci,v neděli večer tam s tatou ještě normálně mluvila....,já dojela ráno -mamka mě čekal u busu,šli jsme tatovi zanést nějaké věci...Doktorka nám oznámila že tata už nekomunikuje a že už asi tedy umírá....Odpoledne jsme šli na ,,návštěvu"..já si prožila tedy malý šok...jaký byl najednou z metrákového chlapa bezzubý ,,ležáček"...Mamka se s ním rozloučila,já taky,byť jsem vůbec nemohla mluvit...
Doma jsme přes den zjistili že tata má krom jedné půjčky o které jsem věděli další dvě,o kterých jsem nevěděly- už upomínkované,s penále....tak sjem mámě řekla,že tam zůstanu na noc ,ráno zjistíme stav věcí,ať to není ještě horší....(podotýkám u našich nespávám-bylo to vyjímečně)No a večer nám volali,že tata umřel....Dál to popisovat nebudu,ještě že jsem tam s mamou byla....V noci jsem přbrala 2 kabele tatových papírů do kerých se nesmělo šáhnout,udělala si nějak jasno.
Takže půjček má tata na 30 000,doma nemají ani korunu neb tata nedělal a měl jen pol. inv. důchod,mamka v kuchyni bídných 8000 Kč..Půjčku jsme jednu doplatili (spíš jo,byla už ,druhou nám řekne pak notář jestli jo nebo ne(spíš ale ano)a jedna se dá tak nějak rozumně splácet.Můj muž se zachoval jako grant,ještě v noci nám dovezl 30 000(takže sbohem mé autičko),bráškové dodali každý asi 6 000(oba splácí hypotéky)...a snažíme se to nějak polepit -protože pohřeb a věci okolo je takových 25 000,a to neděláme žádný kar.Pouze nejbližší rodina se sejde u mámy.
Takže nervy ,nervy,nervy....Mamka si chtěla brát půjčku 50 000,naštěstí jsem jí to po dvou dnech rozmluvila,že to neutáhne a zblázní se z toho...
Tata má ješě nějaké stroje-soustruh,pilu...Tak to musíme prodat a nějak to snad dáme dokupy...

Zítra teda máme pohřeb-vyřizovali jsme ho se Štěpánkem(byl neskutečně hodný,seděl,poslouchal,a všechno pohřebákům odkýval= zlatíčko).Já zas odpoledne frčím do Vyškova,ať se nám tam mamka nevysype a dochystat poslední věci...

Tak jsem se vypsala a jedeme dál....Už bude jenom líp...
Ocicko 32104

Re: Pozdravení po strašně dlouhé době :)

9.10.2008 6:04:22
kacenko uzasny fotecky - ty mas doma andilky ~j~:-)

[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 128269  [Dalších 128249 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.