| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Domažlice

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 189  [Dalších 149 >>]
Betulina
  • 
24.3.2007 16:49:08
já vím o jeslích jen to, že tam kdysi dávno dělala vrchní sestru moje babička :oDDD

Takže jsem tam občas byla hlídaná a od té doby mě dost postarších paní z Domažlic zná a pravidelně se na mne vyptávají. Je to trochu legrační, protože v Domažlicích jsem vlastně nikdy nebydlela, jen můj první rok poblíž a to v Klatovech (potom dlouho v Praze a nyní jsme se s rodinkou odstěhovali k Berounu)


Jinak když už sem píšu, tak taky pár info pro Janinku :) Jsem už skoro v polovině, srpen se začíná blížit. Pohlaví zatím nevíme a ani žádná jména zatím nemáme vybraná. Víc os obě asi napsat nemůžu. Tak se měj moc hezky a ať tě kluci moc nezlobí, ahojky :o)

(jo přibrala jsem asi tři kila:)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
23.3.2007 21:46:46
Ahojky Adél.Vítej mezi námi.V jeslích dělá ředitelku moje velmi dobrá známá teda spíš maminka mých skvělých kamarádek.je to moc příjemná paní.Můžu jen doporučit.Sice s nima zkušenost nemám ale věřím že ta "říďa" se velmi dobře stará o to aby tam měla super učitelky nebo jak se tomu říká.

A odkud jinak jste?Kolik je Terezce?
adela a terezi 54302
21.3.2007 21:56:48
Ahoj maminky, máte nějakou zkušenost s jeslemi v Domažlicích? Nebo znáte někoho, kdo tam děti občas dával? Zřejmě je budu muset využít ( studium) , nemohu sehnat žádné hlídání a mám malinko obavu, dát dcerku (batole) do neznámé náruče.
Za odpovědi děkuju
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
13.2.2007 21:31:00
Ahojky Bety tak to vyjde skoro na Chodské Slavnosti.Tak to na nich mimi pak zapiju:-)))
Ale hezky se vám to povedlo i když jste to chtěli trošičku dýl to je jedno viď:-)))
Hlavně ať jste oba v pohodě.
Takže ty k tomu ještě tancuješ jo?No teda to tě obdivuju.Já bych měla strach že prďolku "vytancuju":-)))
Tak až budeš mít zase fotečku tak jí sem hoď ať se můžu kochat.
Já jdu pokračovat v domácí práci kterou si teď beru protože na tom finančně nejsme zrovna úplně dobře i když je ta práce placená almužnou ale aspoň něco.
Tak se opatruj pohlaď za mě bříško a dej průběžně o sobě vědět.
Kdybyste náhodou jeli do Domažlic tak dej vědět a sejdem se zase na chvilku.
Papa zatím.
Betulina
  • 
12.2.2007 1:34:39
ahojky
klidně ti to napíšu sem :o)

původně jsme (jsem?) si říkali(a? :o), že bychom kdyžtak zkoušeli zase nějak na jaře, aby se narodil přibližně stejně, jako Kryštof. No nějak se to přihodilo dřív, ale co, stejně jsem myslela na to jaro, takže pár měsíců dřív nebo později, to už je skoro jedno.
Termín mám 16.8., takže nyní jsem na tom takhle


tentokrát si asi pohlaví nechám říci, ale jen čistě z praktických důvodů :) Jinak se mám dobře a stále tančím (chodím na tréninky, které si občas přizpůsobuju sobě:)
ta fotka dola je přesně z 8.tt., takže teď už je mnohem větší a už je tam normálně vidět mimnko, ale bohužel čerstvou fotku nemám :o/

už si jdu konečně lehnout, mořila jsem se tu dlouho s tabulkou na srpnovky a konečně ji mám, ale zrovna zase nejedou alba, takže ji už nemůžu vložit. Pořád se bojím, že když ji tam nedám hned, někde se mi ztratí a já budu mít po ní :o(

tak dobrou, ahojky :o)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
11.2.2007 20:22:43
Bety kecáš:-)))
Teda nádhera.Jsem z toho celá na větvi.

Velikánská gratulace.Tý jo.No já z toho snad nebudu spát.Přeju Ti krásný těhulkovství bez potíží,Kryštůfek ať Tě nechá odpočívat a hlavně ať se pak narodí zdravé miminko.

A teď chci podrobnosti:-)))
Zda to bylo plánované,necháte si říct co to bude nebo ne no a taky jak se cítíš.Jo a taky termín.Jsem hrozná já vím:-)))

Já se sem k pc už tak nedostanu tak se nezlob že jsem hned neodpověděla.
Jestli chceš tak podrobnosti mi můžeš písnout na mejlík.

V neděli bysme se měli konečně stěhovat.Už chybí jen obložit schody a zábradlí.

Tak ještě jednou velikananáská gratulace a určitě se ozvi ju.
Papa pozdravuj malýho ať Tě nezlobí a Ty buď co nejvíc v klidu:-)))
Betulina
  • 
9.2.2007 8:45:13
halóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!! :o)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
15.11.2006 14:41:39
Ahojky Bet.Teda to je manžel šikulka sám si naordinovat penicilín.Dobrý:-)))

Jinak šátek používám občas.Takhle se mi to podařilo při cestě na půlroční prohlídku.U dr. v čekárně jsem malýho z toho vyndala a šátek na sobě nechala s tím že ho pak dám zase zpátky ale už to nešlo.Ale zajmavý je že ani znovu uvázat nevím proč.

K počítači se teď hodně málo dostanu protože jsme od pátka u tchýně kvůli rekonstrukci bytu.Do vánoc by mělo být hotovo.

A ohledně mejlíku.Já už ani nevím co jsem ti posílala:-(((

Tak se taky měj hezky,Štofík ať tě moc nezlobí a s tím pohybem to moc nepřeháněj nebo se ztratíš.Když jsem tě viděla naposled tak jsi byla hubenější než já.Tak pá a zse někdy ahoj
Betulina
  • 
14.11.2006 23:41:38
ahoj, jsem hrozná, jeden den napíšu, že "zítra napíšu víc" a pak už to neudělám :o/

díky za mailík, zamyslela jsem se nad ním a radši ho hned smazala (nebudu říkat proč) :o/

jinak u nás válčíme docela dobře, jen mám teď trochu nervy na dranc z té mé "pohybové aktivity". Nevím, jestli jsem ti to říkala, ale i nějaký trénink jednou týdně učím, pak někam "jen" docházím a pak mám připravovat nějakou vlastní choreografii s více lidma.. nějak začínám mít z nervů jen tenké nitky, kterám nezbývá mnoho a povolí :o(

posledních pár dnů jsem měla manžela na služební cestě ve francii, kde nějak onemocněl a sám si nasadil penicilin po 4 hodinach, to jsem teda na něj koukala(po telefonu:) jak "vejr"
a teď mi volal, že už jede domů, ale zjistil, že nikde nemá peněženku, že jí ztratil někde po cestě. takže ani neví, jestli v ČR nebo jinde. Měl v ní všechno-občanku, řidičák, kartu do bankomatu atd.. a asi tisícovku a 120 euro, ale čert vem peníze, bude mít teď hodně lítání :o(

no nic, už radši nic nebudu psát, dneska jsem evidentně blbě naladěná

měj se s klukama krásně
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 189  [Dalších 149 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.