| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Hypospadie - rozštěp močové trubice

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 2735  [Dalších 2685 >>]
MirkaPob
  • 
6.9.2014 23:06:36
Dobrý den, moc děkuju za zprávu a dopředu děkuju za podrobnější informace, hlavně pak taky rekonvalescenci. Také se nesmí koupat a sportovat 6-8 týdnů? Moc díky Mirka
J:)
  • 
2.9.2014 21:48:14
Dobrý večer operace trvá cca.5hodin. V nemocnici jsme zatím 6den tak vam pak dam vědět.
Mirka ČB
  • 
16.6.2014 13:29:04
Ahoj všem, prosím, pokud někdo máte zkušenosti s deliberací penisu. Už máme na Karláku za sebou 3 operace hypospadie bez hypospadie a nyní nás v říjnu čeká "deliberace penisu". Prý jde o vynoření, odstranění nadměrné kůže a sesunutí šourku pod pindika. Teď šourek začíná už nad pindikem. Nevíte zda je tato operace taky tak náročná a jestli budeme zase v nemocnici cca 2-3 týdny? A zda se to taky hojí až 8 týdnů? Já bych měla nastoupit zpátky do práce a nevím, jak dlouho nebudu moct. Moc děkuji. Mirka
Markéta
  • 
8.6.2014 22:01:16
Dobrý den, tak i nám se blíží den D a když se nic nezmění, nastupuju se synem po 3,5 letech čekání 15.6. do nemocnice (Karlák v Praze). 16.6. má mít operaci. Má ten horší typ hypospádie a vpáčený penis. Zatím nevíme, jestli nás čeká 1 operace nebo 2. Poraďte mi prosím, co vzít sebou do nemocnice, jestli potřebuje vlastní pyžamko, věci na ven, zkrátka nějaké tipy co sebou, je mu 5 let. Moc děkuji.
Helena 135406
23.5.2014 20:35:02
I u nás to bylo stejné........akorát ve 4,5 letech a už jsme rok od operace u prim. Šmakala a vše v naprostém pořádku....potvrzeno ve středu na kontrole. Děkujme za ty naše chlapečky, že jsou takový ODBORNÍCI.
Helena 135406
22.5.2014 19:35:43
Dobrý večer všem maminkám....potvrzuji slova o FN Olomouc - dětské urologii a prim. Šmakalovi. Jsou to opravdu odborníci na svém místě~g~. Včera jsem absolvovala kontrolu se synem po roku od operace těžké formy hypospadie. Vše je naprosto v pořádku~b~. Veškeré komplikace se mu vyhnuly.
Monika a Mišák 110942
19.5.2014 23:06:05
Zdravím vás maminy po dlouhé době jsem jukla co nového a jsem docela překvapená.Jak už nás některé znáte mám syna,kterému je nyní už skoro 12 let, který se narodil s těžkou penoskotální hypospádií s roštěpem skrota a mikropenisem.No máme za sebou několik operací i reoperací.Píštěl se nám udělala hned po propuštění cca16 den,katetr vyndaly až po 12 dnech.Nejdříve jsme protahovaly cévkamy ,ale bohužel to nepomohlo tak byla reoperace.Jezdíme na Karlák k doc.Kočvarovy je to machr.Ted čekáme na poslední operaci závěrečná plastika a vynoření.Tak všem maminkám vzkazuji a držte se a hlavně klid nervozita se přenáši pak na ty naše prcky.Já si vždy pobrečela když spal a neviděl mě.A ještě něco jezděte s nima do lázní je pro ně dětská léčebna Kynžvart nám to moc ponohlo,zbavily jsme se IMC který jsme měli skoro každý měsíc.A hlavně dělají tam s dětmi nácviky a ovládání močového měchýře.~b~
LenkaMad 56223
18.5.2014 7:02:43
Zuuzi, já to taky špatně psychicky nesla. Musel pořád chodit čůrat jako holka,teklo mu to všude možně :-(. Uvidíš, ze budeš v Olomouci spokojena. Jsou tam moc hodní :-).
Zuuuza 66577
17.5.2014 21:17:00
Leni, jsem moc ráda, že to nakonec u Vás vše dobře dopadlo!! V pondělí se chystám volat do Olomouce. Dnes čůral i třemi místy ~n~ Jsem jak na houpačce, chvílema mě to sráží ke dnu. Ach jo.
LenkaMad 56223
17.5.2014 13:33:43
Zuuuzi, my měli ty dírky asi tak jak popisuješ u vás ~:(. V Olomouci mu pak museli vzít všechnu tu kůžičku kolem, aby spravili co jinde pokazili. Ale hlavně, že je vše OK a funkční~:-D
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 2735  [Dalších 2685 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.