| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Hypospadie - rozštěp močové trubice

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2735  [Dalších 2695 >>]
Helena 135406
17.3.2015 18:51:33
Ahoj Kely, jsem ráda, že jste v pohodě a povedlo se to!!!~g~~3~
Helena 135406
17.3.2015 18:50:24
Ahoj,syn je už 2 roky po operaci hypospadie FN Olomouc......původní 2 plánované operace udělali najednou ( 2v1):-).
Všechno je v pořádku a vidím, že humor neztrácejí!!!
Taky jsem se bála, ale díky této diskuzi jsem věděla do čeho jdu.
kely
  • 
14.3.2015 22:44:41
Ahoj máme to za sebou před rokem a půl v Olomouci, kdyžtak písněte na email
jitka0701@seznam.cz ráda dám info. A hlavně klíííd měla jsem úpně stejné pocity jako vy a všechno se zvládlo..taky nám strašili více operacemi a zvládlo se to jednou....
panialigiova 146615
11.3.2015 14:36:05
Dobrý den maminky, potřebovala bych od vás uklidnit. Dneska jsme byli se synem ve fakultce v Olomouci, syn má 2 roky. Když se narodil, tak mi sdělili, že po třetím roku půjde na operaci, že to bude jen plastická úprava. Dneska mi doktor oznámil, že má penální hypospadii, kreslil mi na papír, co mu budou dělat, když to popisoval, sedla jsem si na prdel, po slovech, že je to náročné, že jsou možné komplikace...a bude možná potřeba druhé operace... že se dlouho zotavuje, no jsem s toho docela špatná, celou dobu jsme si dělali srandu, že mu cvrčka "scvaknou"koníkem a půjdeme domů, ale tohle jsem nečekala. Byl někdo už prosím v Olomouci s tímto? Máme jít na kontrolu zase za rok a tam už se naplánuje co dál...děkuji za odpovědi ~;)
xenie131 72818
25.1.2015 20:42:45
tak jsme v pátek byli na sondáži uretry, oba dva kloučci... zákrok trval ani ne půl hodky, kluci to jakž takž zvládli, co bylo kolem psát raději nebudu, ale co je důležité, dověděli jsme se, že jsme jediní, ještě teda s jedním chlapce, ale ten už je ok, kteří proti prodloužení trubice bojují. kluků imunitní systém to bere jako vetřelce a bojuje proti tomu, je tam jakoby infekce a to způsobuje to zúžování. Prý by se to snad již stát nemělo, ale pokud ano, s čížš nás pak doktor zatím nechtěl moc strašit, museli by nasadit kortikoidy :( proto se chci zeptat, opravdu se tu nikdo nenajde z celé naší vlasti, kdo by měl stejný problém? za zkušenosti bych byla moc vděčná....byli sme z toho docela vybombení....
Monika a Mišák 110942
25.1.2015 20:16:47
Zdravím všechny maminy,tak jsme se snad konečně dočkaly a Mišák konečně podstoupí poslední fázi odstranění hypospádie.Chtěla jsem se zeptat jak dlouhá je na karláku hospital.a jaký je průběh hojení.Moc děkuji za info.
xenie131 72818
8.1.2015 20:10:50
tak jsme dnes byli na kontrole, měřili klukům sílu čůrání, u fildy se křivka trochu hla, u mati skoro vůbec, když to sestřička i pan doktor viděli, jen protočili panenky. kluci mají trubice hodně zúžené, prý se tohle někdy stává, jak se to hojí a vyvíjí atd, stanou se takovéto komplikace. si mi hol nezbyde nic jiného, než se s mířit s tím, že my sme hold ty 2% u kterých se to nedaří a neběží tak jak má :( každopádně jdeme koncem ledna opět na protažení pindíků pod narkozou. Nikdo mi však není schopen řící, jestli nás to čeká každý rok....~7~
xenie131 72818
30.12.2014 9:44:45
Zdravím Vás moc všechny, přemýšlela jsem, zde jsem napsat či nikoli, ale nakonec píši, třeba to někomu pomůže, že na tom není stejně sám... V říjnu 2013 jsme byli na protažení pindíků, oba dva naši kluci, (jelikož od narození jsou jako přes kopírák). Zákrok dělal doktor Šmakal, poté nám přišel říci, že vše je OK, že tam "závadu" nenašel... já zprvu byla ráda, ale časem jsem si řekla, že se mi to stejně nezdá, že ukáže čas... a bohužel mé pochyby se vyplnili, cca 5 měsíců po protažení to bylo ok, ale pak se to začalo zhoršovat, trubice se opět začali smršťovat. Teď už zase čůrají nekontrolovatelně.... musí pindíky hodně hlídat a směrovat, jelikož jim to stříká hodně nahoru a odkapává:( příští týden jdeme na URL do Olmika, ale tentokrát jsem nás nechala objednat k dr. Vránovi. Už teď mám nervy, buď půjdeme opět "jen" na protažení nebo se ho zeptám na reoperaci. Ani si neumím představit, jak po "protažení" to čůrání musí bolet, stačilo mi před rokem, jak se mě kluci drtivě drželi a zase strašně plakali.... Sou sice starší, ale bolest je bolest.... Od prcků se jim snažíme vše vysvětlit a popsat, dycky si o všem promluvíme tak to tak nějak zvládáme, kluci to zatím vše berou, že se "to" musí spravit, ale mě je děsně úzko a smutno z toho, do breku ...:(
Iva Nováková 144329
23.9.2014 19:28:53
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde přesně na genetice jste byla, popř. jméno primářky.. Děkuji moc za odpověď, Iva
Mirka ČB
  • 
21.9.2014 22:22:46
Pro J:)

Mohla bych, prosím, poprosit o víc informací? Moc děkuju
Mirka
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2735  [Dalších 2695 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.