| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 10586  [Dalších 10546 >>]
apollo 57827
2.4.2013 11:56:54
Ahoooj zdravím po svátcích, jako vždy nám to rychle uteklo a svátky jara i se sněhem aspoň trochu nám sluníčko vykouklo:-) Já jsem si i odpočinula, protože O. byl u babičky. Upekla jsem mazanec, beránka obarvila s O. vajíčka tentokrát novou metodou pro nás poprvé. Vejce jsem zabalila do obvazu a pod něj dala lístky petrželky vyšlo to moc hezky. I v cibuli jsem obarvila.
Snažím se být v klidu a brát vše tak jak to je.
Aklari ta únava přejde jak se zaběhneš v práci. Jsi ~R^ a kdo ti hlídá holky? U nás je potíž, že přes týden jsou všichni pracující~l~
Vždycky když napíšeš,že jdeš péct beránka vzpomenu si na fotku v albu před několika lety:-)~s~promiň.
Holky, přeju všem krásné jaro a doufám, že už brzy přijde a bude teploučko,~3~
aklarisa 58062
30.3.2013 21:03:47
Ahoooj.
Kačul, máme ranní, odpolední a překrývací směnu. Ta je od půl desaté do šesti. Takže kousek ranní a odpolední. No, máme tam fakt lítačku. Pořád kolem 30-35 pacientů. Pořád se tam točí. Příjmy, propouštění, překlady. Pořád nám sestry dávají nějaké prácičky. Za tu dobu co tam jsem, jsem jěště nedodělala jednu práci dokonce. Pořád odbíhám na jinou, pak se zase vrátit k té původní. No, chaos. Ale jsem ráda za práci. No a doma jen odpočívám, žádný jarní úklid se nekonal. Práce jen kolem dětí a to nejnutnější. Jsem pořád unavená. A děti mám často na hlídání. Dnes jsme si pro ně přijeli k našim a jeli jsme do Luhačovic do muzea na hračky z půdy. Zítra budem barvit vajíčka a upeču beránka. Tož tak u nás.
Dooly. 12201
22.3.2013 13:38:47
ahojky, jo jo,deti budou mit prazdniny od pondeli dva tydny
apollo 57827
22.3.2013 12:31:19
Aho Dooly, víkend před námi už se moc těším:-)Na Velikonoce do Domažlic to si užijete doufám, že vyjde počasí. Budou mít děti prázdniny? U nás jdou příští týden jen do středy, a potom volno.
Už bych brala taky jaro. a myslím, že všichni. A to nás čeká mráz ještě příští týden.~e~
Holky asi pracují tak se ani neukážou~;)
Hezký víkend, všem, pa
Dooly. 12201
21.3.2013 19:49:55
Ahojky Apollo,

to jsem rada,ze nekdo dorazil:-)

U nas je porad snih,ale lyzovat jsme byli naposledy 2.3. v Oberwiesenthalu. Nejak uz se nam nechce:-)

Na velikonoce se chystame k bratrankovi do Domazlic

mejte se hezky, papa
apollo 57827
21.3.2013 13:54:45
Ahoj, jdu nás rozsvítit:-) dlouho nikdo nebyl. Aklari co v práci?
Dooly jak je u vás? Ještě chodíte na lyže? A vůbec jak se připravujete na Velikonoce? Já už se těším na prodloužený víkend a doufám, že bude hezky. Přijel k nám cirkus tak se s O. chystáme. A zítra jdeme do školy na velikonoční tvoření. Tak se těšíme, doufám, že se ozvete, pa a mějte se,
Dooly. 12201
10.3.2013 16:45:28
ahojky

holky zdravim vas po delsi dobe,my byli posledni dobou na lyzch porad..a ted konecne mame volny vikend.

tak jsem se pustila do uklizeni a nebere to konce~o~

Kaculdo,co te ne psycho klinice tak zajima? ja bych asi mela strach..znama dela v lecebne zavislych a mela uz par prihod kdy ji napadli.Ale pravda,i ona rika ze ji to nevadi a je to v poho

Aklari tak honde stesti do nove prace~g~
kaculda 17148
10.3.2013 11:06:49
Ahojky,

Apollo, pocasi bylo nadherne, ale u nas se v noci ochladilo a ma pry jeste snezit:-©. Uz chci jarooooooo~x~

Aklari, a na kolik hodin delas? jake mate smeny? Tady u nas je jiny system, ja delam zdravotni sestru spezializovanou na stare lidi, bereme vse vseobecne, ale nemoci u starych mame dopodrobna, pak je normalni zdravotni sestra, ktera bere vse vseobecne a muze jit na specializaci jakou chce...ta muze pracovat vsude. Ja muzu v domovech, na starecke psychiatrii i v nemocnici, ale jen na urcita oddeleni. Mohla bych i na chirurgii, ale tam bych dostala mene penez nez sestry, protoze mam spezializaci jen na starsi lidi.
Musim rict, ze ted na psychiatricke klinice se mi moc libi...dost zajimava prace:), premyslim, ze bych se mozna po skole hlasila tam~;).

Holciny mejte se~z~
aklarisa 58062
8.3.2013 20:47:29
Ahojky. Tak od prvního jsem už přijatá na HPP. Takže už i směnuju. Kačul, ty ale míříš víš :-) Co vlastně budeš? Zdravotní asistent? Apollo, z počasím jsi to trošku zakřikla. Mazec co nás čeká.
apollo 57827
6.3.2013 10:08:48
Ahoj koukám, že dlouho nikdo nebyl~l~
Kde jste všichni?
Začíná být pěkné počasí už se těším na jaro.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 10586  [Dalších 10546 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.