| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Bruslení

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1651  [Dalších 1621 >>]
Piggy 5422
17.2.2021 13:40:47
Aspon necovidové a ne distančně školní téma..
Využila jsem ty mrazy a zabruslila na čím dál vzácněji zamrzlé hostivařské přehradě :-) . Ale mám problém. Stává se mi to vždy po nějaké době, je to taková křeč. Když si na chvíli odpočinu, ale po chvíli se mi to vrací a tím rychleji, čím déle bruslím. Snažím se vybalancovat nohu, aby se mi neprohýbala v kotníku...
Neumím nijak zvlášt bruslit, v dětství jsem se to řádně nenaučila a od puberty kvůli špatným zimám bruslím v podstatě 2-3x za pár let. Nicméně ostatní, co jstejně blbě bruslí jako já, tak tyto potíže nemají.
Mám klasické bílé šněrovací brusle, staršího data, utahuju je, mám nové tkaničky.....
Netušíte, čím by to mohlo být, co dělám asi blbě??
Pájuša 96267
24.7.2018 9:21:05
To bude něco jiného. Tento sport park je 15minut pěšky od Babylonu. Večer nebo zítra ráno vyzkouším.
Pájuša 96267
23.7.2018 6:16:02
Jedeme na pár dní do Liberce s dětmi do Babylonu, kde budeme bydlet.Koukla jsem na možnost in line bruslení a našla jsem kousek Sport park s možností in line bruslení.Prosím kdo tam bydlíte nebo znáte, mám ty brusle dobalit? Ráda bych.Určitě ráno nebo večer bude příležitost si zajezdit.děkuji za rady :-)
Babsi+2 63297
20.6.2017 12:54:20
V Linzi stojí za vidění muzeum moderní elektrotechniky a potom jezero Pleshing, v Mauthausenu je krásné koupaliště s tobogánem a co si vzpomínám bylo koupaliště i v Tulnu a samozřejmě i ve Vídni -ta se dala na bruslích nebo na kole projet celá. A jinak jsme se koupali běžně v Dunaji.
kantýna a dvě holky 103511
19.6.2017 21:00:38
Děkuji, podívam se.....na tu trasu kolem Dunaje jsem už koukala....a myslíš, že se tam zároveň daji strávit ty dva tři dny s přespáním a prostě různě vyjíždět?Zkombinovat někde s koupáním? Plánuju tohle uplně poprvé a jsem maponeznalec :D...
Babsi+2 63297
19.6.2017 20:56:23
A co tak kolem Dunaje? Mě se líbil úsek Linz-Mauthausen a pak ještě Tulln-Wien. U Salzburgu si na vhodné stezky moc nevzpomínám. Ale na brusle bylo dobré ještě Lichtenštejnsko.
Cimbur 64764
19.6.2017 20:39:57
Hezký téma do historie. 😉
kantýna a dvě holky 103511
19.6.2017 20:27:41
Hezký večer, nemáte,prosím někdo tipy, nebo zkušenosti s in line bruslením v Rakousku? Chtěli bychom tam strávit cca 2-3 dny, popojet kamkoliv autem nebude problém, 2 děti 5 a 8 let /obě dobré bruslařky/, možná bychom vzali i kola....googlila jsem a vychází mi z toho dobře oblast Salzburska nebo Burgenland a ještě nějaké, proto bych uvítala třeba osobní doporučení oblasti, kam zamířit a pak třeba vyjíždět, např. i v kombinaci s termály, turou atd...ale ty brusle jsou klíčové. Děkuji moc, pokud se někdo najde a udělá si čas. K.
Muška3 120042
29.1.2017 22:37:08
Třeba dnes Decathlon na Chodově - byly pouze pánské brusle snad i č. 45, ale dámské od velikosti 36 nahoru prázdné regály. Prodavačka nám řekla, že v letošní sezoně, která je na bruslení víc než dobrá se po bruslích jen zaprášilo a zbyly jen pánské nejvíc ve velikosti 43,44, číslo 45 je prý už považovano za méně obvyklé, ale myslím že měli. Stejná zkušenost z dalších dvou sportovních obchodů..Ale my jsme sháněli dámské 37.
Muška3 120042
29.1.2017 22:37:03
Třeba dnes Decathlon na Chodově - byly pouze pánské brusle snad i č. 45, ale dámské od velikosti 36 nahoru prázdné regály. Prodavačka nám řekla, že v letošní sezoně, která je na bruslení víc než dobrá se po bruslích jen zaprášilo a zbyly jen pánské nejvíc ve velikosti 43,44, číslo 45 je prý už považovano za méně obvyklé, ale myslím že měli. Stejná zkušenost z dalších dvou sportovních obchodů..Ale my jsme sháněli dámské 37.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1651  [Dalších 1621 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.