| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Bruslení

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1651  [Dalších 1631 >>]
sally 3140
17.2.2021 17:22:11
Nezvyklý pohyb, nevytrénované svaly a šlachy... mám tohle každoročně první den dva třeba v lyžákách - bruslení není pohyb, který člověk provozuje běžně. Syn si třeba stěžoval první den na běžkách, že ho chytají křeče do nohy - napodruhý byl překvapenej, že najednou je v pohodě...
luthienka 77117
17.2.2021 15:40:42
Jdou cvičit chodidla a kotnikynapr při józe. Nebo ty in line..
Majákova 43170
17.2.2021 14:50:19
Taky to tak mám, proto mě bruslení nikdy nebavilo.
ivaxx 44192
17.2.2021 14:40:51
Piggy, bojovala jsem s tímtéž. Nakonec jsem zkusila dcerky brusle s polstrovanými kotníky (Botas Peggy nebo Botas Juliet) a kamarádčiny brusle na přezky (pevné, jako lyžáky) a zjistila, že to bylo bruslemi. Neumím bruslit natolik, abych je neprolamovala v kotníkách, prostě je potřebuju mít pevné. Ty nové nemusím tolik utahovat, takže nemám ani křeče v chodidle. V kolečkových mám problémy s kyčlemi, ale to je o něčem jiném ~:-D.
Masalák 19026
17.2.2021 14:12:56
Mně pomohly až nové - širší - brusle. Ty klasické přestaly vyhovovat, pořídila jsem pak takové s přezkou, a už je to ok. Bruslila jsem vždy ráda.
Piggy 5422
17.2.2021 14:11:53
Jj, je možné taky, že mám ochablé svaly kolem kotníků.. Ale, jak je mám posilovat mimo bruslařskou sezonu??
Fakt menší utahování pomůže? Bála bych se, že mi noha bude víc plavat, či budu mít více práce s udržením kotníku v ose (aby se neprohnuly dovnitř..)
luthienka 77117
17.2.2021 14:02:44
Měla jsem to vždy stejně, proto nebruslim. Vždy jsem měla obyčejné bílé brusle bez vnitřního čehokoliv měkkého. Ale in line brusle mi moc nevadí, při pravidelném ježdění jsem si nakonec zvykla. Možná prave proto, ze jsou uvnitř mekčene to je lepší.
A určitě je to tím, ze mas některé svaly ochable.
Lenka Pražanda 128023
17.2.2021 13:57:12
Povol si brusle ~;) Rodiče nám je sice utahovali co to šlo, ale správně má být kotník volný.
Moc si tím nepomůžeš, jen to bude pohodlnější. Noha není zvyklá, když nejezdíš moc často. Je to normální.
77kraska 132593
17.2.2021 13:51:53
podle mne si noha musi zvyknout na nezvykle obuti a nezvykly pohyb

kdyz bylo dite male, tak jsme chodily bruslit pomerne casto na ruzna kluziste v centru Prahy...v unoru 2014 jsme chodily skoro denne do "olympijskeho parku" na Letenske plani s velikymi kluzisti...kazdy rok mne na zacatku bolely nohy, ale pak se to podalo a slo to...mam leta stejne brusle
Monika 123907
17.2.2021 13:49:23
Co děláš blbě, to ti asi nikdo neřekne, kdo tě nevidí jezdit, ale možná máš prostě jen slabé příslušné svaly? Mně takhle strašně moc bolely holeně (resp. ty svaly, co vedou u nich), když jsem začala jezdit (po odstavení 2. dítěte) na kolečkových bruslích. Předtím jsem na nich jela jenom před lety několikrát, bez potíží (ovšem dělala jsem v té době intenzivně jiný sport) a po té "rodičovské pauze" se mi stalo, že jsem po pár stech metrch bolestí nemohla dál. Taky jsem uvažovala, že možná jsem si koupila špatné brusle (byly nové a pánské, tj. asi trochu širší), různě je zkoušela utahovat nebo povolovat ... Ještě asi při dalších dvou pokusech to nebylo nic moc a pak to nějak samo přešlo ...
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1651  [Dalších 1631 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.