| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztah přes inzerát

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 45574  [Dalších 45544 >>]
Ropucha + 2 120300
17.9.2023 21:29:57
"Co za tím je?"

Člověk, který si chce dopisovat ~d~
Z nudy, z mindráků, pro zábavu, pro zpestření...
Hraje si na nějakou vybájenou identitu, baví ho mít virtuální vztah ~d~
K_at 121378
17.9.2023 21:01:31
Nori, ber to tak, že v reálu to bude asi chlap, o kterýho fakt nestojíš. A taky - budeš mnohem chytřejší. Urči si svá pravidla. Pokud ho zajímáš, trochu se bude snažit i on, ne? Nejen ty. Hodně štěstí. Buď opatrná a neboj se prostě odmítat a vyřazovat.
Lexi. 141305
17.9.2023 20:59:40
"Proč někdo někoho namotává, slibuje, ale jakmile má dojít k setkání, vždycky se z toho nějak vykroutí? Co za tím je?"
- já si myslím, že tyto exempláře prostě baví si s někým "hrát", s někým manipulovat, z někoho si dělat srandu, je to pro ně prostě zábava. Opravdu se setkat rozhodně nechtějí.

"Musím se přiznat, že jsem vydržela čekat, a klidně mi vynadejte, rok a půl než mi došly nervy a utnula jsem to."
- prosím tě, co tě na tom chlapovi (resp. na té virtuální realitě) tak zaujalo, žes s ním vydržela hrát tuhle hru na kočku a myš tak dlouho?

"Sama jsem mu chtěla do nemocnice poslat balíček, ale to byla scéna, že nemá rád překvapení. Ani, když jsem mu řekla, co v balíčku bude, nechtěl mi adresu dát."
- proč jsi mu chtěla něco posílat?
- proč ses vůbec dál bavila s někým, kdo ti udělal scénu kvůli tomu, že jsi na něj chtěla být laskavá?

Byl to prostě debil. Prosím, netrap se kvůli němu. Jediné cos udělala špatně je, žes s ním ztrácela čas tak dlouho. Žes ho tak dlouho nechala, aby ti ubližoval.
Pro příště - s nikým se nevypasuj příliš dlouho. Vyměnit si pár zpráv a když máš pocit že jsou tam sympatie, chtít osobní setkání. Pokud se vykrucuje, řetězí za sebou důvody proč se setkat nemůže, jdi od toho, ten se setkat prostě nechce. Neřeš proč, prostě nechce.
Tizi 106716
17.9.2023 20:43:12
Je celkem jedno proč, ale nemá o vážný vztah zájem. Může si jenom zvyšovat sebevědomí tím, že si píše s více ženami a ony mají o něj zájem, ale on skutečný vztah nechce. Já jsem kdysi taky chodila na rande přes internetovou seznamku, ale maximálně jsem si vyměnili tři maily. Pak někde do kavárny na kafe (hledala jsem cíleně v blízkém regionu). Pokud by muž nebyl ochotný se vidět, usekla bych to velmi rychle. Přes internet se lže mnohem snáze než z očí do očí.
TaJ 81121
17.9.2023 14:36:04
Žženo, jo, my jsme se před 25 lety s manželem seznámili na inzerát, ale ještě klasický tištěný...já ho dala a pak jsem se probírala odpověďmi, ještě pěkně na papíře, hodně napovídal i způsob psaní a písmo apod...ale neumím si představit, že bych si s někým třeba rok jen psala a čekala od toho něco víc, aniž bych ho viděla naživo. Vždycky jsem chtěla co nejdřív osobní setkání. No a pokud by se z toho některý nápadník vykrucoval, tak by mi to přišlo náramně podezřelé a dala bych tomu šanci maximálně nějaký ten týden. Dneska to přes internet musí být šílené, už jenom to množství inzerujících bude daleko větší, je to snazší, rychlejší, anonymnější a i to procento různých individuí a úchylů tam bude mnohem větší...
Žžena 83005
17.9.2023 14:12:07
Nori,
ano, v žádné nemocnici nebyl. Nezlob se na sebe za to, příště budeš chytřejší. Možná je lepší rovnou tlačit na brzké setkání a neztrácet čas dlouhodobým vypisováním. A vyfiltruje se to docela rychle.
Nori 131973
17.9.2023 14:10:25
Musím se přiznat, že jsem vydržela čekat, a klidně mi vynadejte, rok a půl než mi došly nervy a utnula jsem to. To bylo slibů, cukrbliků. Je mi jasný, že moje naivita asi nemá hranic. Nic po mně nechtěl. Sama jsem mu chtěla do nemocnice poslat balíček, ale to byla scéna, že nemá rád překvapení. Ani, když jsem mu řekla, co v balíčku bude, nechtěl mi adresu dát. Předpokládám tedy, že ani v žádné nemocnici nebyl a byla to lež. :(
Žžena 83005
17.9.2023 14:05:07
Nori,
protože na internetových seznamkách je obrovské množství odpadu. Obrovské. Magoři, ženáči, chroničtí dlužníci a lháři, obšourníci, co si chtějí posílat fotky přirození, motýlci, co si chtějí akorát vrznout, exoti, o které si normální žena ani kolo neopře... V podstatě se na internetové seznamce přehrabuješ žumpou a občas, velmi vzácně, v ní narazíš na schopný exemplář.
Chlap, kterého popisuješ, se prostě potkat nechtěl, tečka. anic za tím nehledej, chyba není na Tvém přijímači.
Saamajna 115449
17.9.2023 13:47:46
Nori,
No kluci si hrajou, nic vic za tim nehledej.
~:-D
Nori 131973
17.9.2023 13:38:32
Proč jsou na internetu a sociálních sítích muži (a ne jenom na seznamkách), kteří si nechtějí zavolat? Poslední výmluvou bylo, že je IT technik a má napíchlé odposlouchávání. Údajně byl dlouho v nemocnici, ale ve které, to se nesmělo vědět. Údajně v ní byl 7 měsíců s nemocnými ledvinami. Potom byl v nějakém psycho-terapeutickém centru, rovněž na 7 měsíců. Předtím byl 3 týdny na dovolené, ze které ovšem poslal jednu jedinou fotku, která ale byla stažena z Googlu. Proč se tohle děje? Proč někdo někoho namotává, slibuje, ale jakmile má dojít k setkání, vždycky se z toho nějak vykroutí? Co za tím je? ~n~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 45574  [Dalších 45544 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.