| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztah přes inzerát

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 45574  [Dalších 45554 >>]
Dari79 114243
18.9.2023 22:52:55
Pane Bože, a to se pak divíme, jak je možné, že ty ženské opakovaně a furt posílají miliony lékařům do Sýrie atd.

Jedinou otázku, kterou by sis měla položit, je Proč proboha já mám zájem se s někým takovým vidět naživo?

Protože promiň, tvůj dotaz zní, jakože tě to snad mrzí, nebo jako že ty bys o to stála a divíš se (ptáš se), proč ON o to nestojí...

Máš být šťastná, že ses s někým takovým nikdy nesetkala. Přečti si sama po sobě, co jsi napsala...

Spíš bych analyzovala sama sebe, čím to je, že se zrovna já řadím mezi ty (bohužel) nekončící řady žen, které jsou schopné/ochotné o něco takového vůbec stát... Je to typem "řečiček", které vede? Je pro mě atraktivní osobnost, na kterou si hraje? ...
Abych věděla, v čem jsem zranitelná. Příště totiž můžeš dopadnout mnohem hůř.

K inzerátům on-line by mělo být povinně přibalováno varování Třeba ve smyslu

https://www.denik.cz/sex-a-vztahy/online-internetova-seznamka-podvodnici.html


Vůbec nezkoumej, proč on dělá to, co dělá. Zamysli se nad tím, proč ty děláš to, co děláš. Co vlastně udělal, že to na tebe tak platí. Příště to nějaký větší "profík" může udělat ještě šikovněji a budeš v p....

Jo, a ty příběhy ženských, které různě naletěly, nejsou vymyšlené. Osobně znám (díky své práci) 2 naprosto reálné (o jedné se v médiích psalo, o druhé myslím, že ne). Zpětně to "nechápe" nikdo, ani ony, ani jejich nejbližší příbuzní... Nejsou ani žádné "IQ tykve", ani nějak viditelně "jiné"...
Mosie 155090
18.9.2023 19:05:06
Nebyl spíš v base jak ve špitále? ~:-D
Alraune 129596
18.9.2023 14:51:38
Nejspíš podvodník, ženáč, někdo z psychiatrie, atd.
Čumča. 160024
18.9.2023 11:59:58
Nori, tyhle seznamky jsou fakt plné různých zjevů, které možná písemně ještě ujdou, ale naživo by ti moc štěstí nepřinesly...

Nechceš zkusit zdejší seznamku na Rodině, napsat něco o sobě, a třeba by se našly zdejší přispěvatelky/čtenářky, které by tě nasměrovaly k nějakému svému kamarádovi/sourozenci, který řeší obdobný problém jako ty a zaujalo ho to?
nebeska 90979
18.9.2023 6:28:14
Vetsinou je to podvodnik nebo magor ;) nema cenu si vypisovat vubec s nikym, realita je vzdy odlisna! Na to poznani ti staci 5 minut a proste vis...Aspon moje predstavy se s realitou nikdy neshodovaly (zajimave je, ze Ti muzi naopak rikali, ze jsem presne, jak si predstavovali, alespon pokud jde o vzhled.
TaJ 81121
18.9.2023 0:14:05
Stará huso, jo, měli jsme to podobně, taky jsem hledala někoho normálního, klidného, zodpovědného, netoužila jsem chodit někde po zábavách a barech apod. A taky jsem vlastně moc neměla kde ty kluky potkat...když jsme se poznali s manželem, tak mi bylo 24. Rok jsme spolu jen chodili, pak jsme spolu další 3 roky bydleli a pak jsme se vzali:-)
TaJ 81121
18.9.2023 0:09:41
Kaipo, já nikdy nebyla moc typ do party, nebo na nějaké zábavy apod., byla jsem spíš uzavřená, neuměla jsem se moc seznamovat. No a manžel byl na tom asi podobně, on je sice výřečnější a víc společenský, ale taky nějak asi nemohl natrefit někoho, s kým by si fakt rozuměl. Oba jsme vždycky měli pocit, že jsme trochu mimo, že uvažujeme moc dospěle, zodpovědně, nebo nevím jak to vyjádřit... Tak jsem prostě zkusila tohle a vyšlo to, nebylo to hned na první pokus, ale někdy to byla docela zábava s těmi kluky, obvykle to tedy skončilo první schůzkou~:-D. No a když potom odepsal on, zavolali jsme si a sešli jsme se, tak bylo asi jasno :-). Kdybychom nepodnikli ten inzerát, tak bychom se nejspíš nikdy nikde nepotkali, bydleli jsme každý úplně na jiném konci Prahy a do končin toho druhého jsme prakticky nepřišli. My to máme asi nějak v rodině, naši se seznámili taky na inzerát, měli to asi dost podobně, jako my...jenom tenkrát táta dal inzerát a mamka na něj odpověděla:-)
Stará husa 154854
17.9.2023 22:42:58
Kaipo, jedna moje kamarádka se taky seznámila s manželem na inzerát v Mlaďáku. Hezká, milá, sympatická inteligentní holka. Na gymplu s nikým nechodila, na VŠ byla většina děvčat, povolání ryze dámské. Nedělala žádný sport ani jiný koníček, kde by přišla do styku s kluky svého věku. Na diskotéku už se v 25 cítila stará a jít do baru se styděla. A nechtěla žádného barového povaleče. Chtěla normálního slušného inteligentního kluka, který by rád jezdil s ní na chatu, občas šel do kina, na výlet, trochu cestoval. Našla přesně takového a jsou spolu dodnes, přes 40 let.
Kaipa 98564
17.9.2023 22:08:24
TaJ, proč inzerát? Face to face to nefungovalo?
Nebo tam byla taková specifika, že to v reálu nešlo? Každopádně dobrá práce.~R^
Pole levandulové 23006
17.9.2023 21:40:58
Nejspíš za tím bude manželka, která by asi nebyla ráda, že si její muž s někým dává rande. A vlastně to nechce ani ten muž, chce se jen nezávazně pobavit a dobře ví, co funguje - jak se říká, slibem neurazíš.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 45574  [Dalších 45554 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.