| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Austrálii

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 389  [Dalších 369 >>]
Mab 26777
22.2.2013 16:51:19
Tady je blog maminky, která byla rok v USA a půl roku v Austrálii, i s dětičkama.

http://www.eluci.estranky.cz/
Kateřina1 60735
22.2.2013 16:13:32
Zdravim Vas vsechny. Rada bych se Vas zeptala, zda nemate nekdo zkusenosti s delsim pobytem v Australii s detma (6 a 7let).
Manzel prisel o praci a najednou nas tady nic nedrzi. Dostane odstupne a my bychom mohli realizovat nas stary sen...zit rok a pul-2roky v Australii . Nasim snem je Gold Coast.
Manzel uz v Australii byl v dobe studii na vysoke. Na 2 roky, tak asi tusi, do ceho jdeme...
Cestovali bychom na "depandant viza". Ja student, manzel a deti jsou se mnou. Podminkou je, ze se mnou musi cestovat. Manzel nesmi studovat (jen 3 mesice) ja musim po celou dobu studovat a oba muzeme pracovat na pul uvazku...Deti musi chodit do skoly (povinna skolni dochazka) agentura nam nasla skolu pro deti v Australii (statni), ale cena pro zahranicni studenty (deti) je 11.500 dolaru za rok . Deti mame dve...tak to bysme se nedoplatili...
Nemate nekdo zkusenost, jak by se to dalo vyresit? levnejsi statni skola?? Nebo jak se to dela??? Dekuji a vazim si kazde rady :)
Kacka
katerina11111111111
  • 
19.2.2013 20:30:56
Preji hezky den,
odjezdime n arok a pul do Australie. Brisbane ci Gold Coast. Prosim prosim napiste mi nekdo na email: katerina.mosovska@centrum.cz potrebuji jakoukoliv informaci o studiu deti v Australii. pojedeme s manzelem na depandent viza.Ja student, manzel muze pracovat na pul uvazku, ja take... Mame 2 deti 6, 8 let. Musi chodit do skoly- povinna dochazka. Agentura, ktera nabizi skolu pro me nam hleda i skolu pro deti... Pro me je levna, teda cena s kterou pocitame, ale za deti si rekla 11.500/ rok /dite... Coz je samozremne silena cena , kdyz to musime zaplatit za 2 deti... Prosim prosim, je nekdo, kdo by mi mohl rici kolik stoji pro deti, kteri jedou na depandat viza s rodici do australie skoly?? Chci aby tam chodily do skoly!!!
Treba nas chce ceska agentura natlacit do drahe soukrome skoly!!! Tvrdi mi, ze je to statni a ze to jsou podminky pro zahranicni studenty... Ale me deti nemaji studentska viza!! Je mozne, ze se tam nekdo zeptate treba reditele skol?? ci kontakt na nejake skoly v Gold Coast, ktere maji normalni ceny?? Jak to udelat?
Dekuji za pomoc, vazim si kazde rady, poslete prosim kdyztak na mail. Dekuji. Katerina Smejcova
Martina Kolenakova 135464
13.2.2013 5:59:32
Ahoj Elisko,
jsi stale v Sydney? Pokud ano, moc rada bych te poznala. Jsem ve 31 tydnu a moc maminek tu neznam. Kdypak mas termin ty?

Martina
martina.kolenakova@gmail.com
Andrea
  • 
8.11.2012 23:23:07
Mohu prosim kteroukoli maminku žijící v Austrálii poprosit o vice informaci a popovídaní si o startu a zivote v Austrálii na můj mail batelkovaa@gmail.com? Moc Vas maminky prosim. Chtěli bychom tam s přítelem a skoro 10mesicnim synem odejít natrvalo.
Lenka Kaňová
  • 
4.10.2012 23:24:18
Milá Eliško,
v Klubu českých a slovenských maminek a dětí v Sydney Klubko se můžeš každý pátek setkávat s dalšími maminkami, zrovna teď jich několik také čeká miminko.
Více o setkávání maminek a budoucích maminek v Sydney najdeš na:
www.klubko.org.au
Lenka
eliska 132331
5.9.2012 13:53:22
Najde se tu nejaka budouci maminka v okoli sydney? Take jsem se ostatnich chtela zeptat, zda mame nejaky narok na podporu ci socialni davky z CR? Vim, ze na materskou narok nemam...predem dekuji
Marek a Mareček a zbytek ... 131765
10.8.2012 12:11:49
A ještě prosím o názor na stopover. Máme to vzít na jeden zátah nebo se cestou zastavit? Je lepší odletět odpol z PRG, pak přestup a za 22,5 hod. vylézt v SYD a nebo si dát cestou 2-3 dny pauzu kvůli posunu? Jaké máte kdo zkušenosti? Díky za ochotu.
Marek a Mareček a zbytek ... 131765
10.8.2012 12:06:32
Ahoj všem, potřeboval bych radu ve věci očkování novorozence. Může mi někdo krátce popsat jak probíhá očkování novorozence v NSW? Můžeme si někde nechat doočkovat hexavakcínu, kterou nestihneme doočkovat celou v ČR? Vím, jsem připravený na ukamenování, jako že malé miminko a cesta do NSW. To nemůžete pár měsíců počkat a pod. Vysvětlení je jednoduché, jsme, myslím, velmi zodpovědní rodiče a tak zvažujeme vše. Bohužel, možná - či spíš doufám bohudík, se okolnosti seběhly tak, že čekat nelze, nebo jen v opravdu krajním případě. Otázka tedy je, můžu cestovat do Sydney s novorozencem na konci září - první týden v říjnu? V té době přesně 12 týdnů a bude mít 1.dávku. Je třeba doočkovat ještě další dvě dávky Hexavakcíny. A ještě případně očkování Prevenar. Máte to někdo za sebou, je to proti pneumokokům? Předem děkuji za informace. Marek
Martina
  • 
11.6.2012 20:19:55
Ahoj holky,omlouvám se, že vám tady lezu, ale sháním pro kamaráda semena křenu jenž nemůžu nikde sehnat. Opravdu se nedají sehnat sazenice křenu v Austrálii? Pokud o něčem víte budu hrozně ráda, když napíšete! Moc díky Martina
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 389  [Dalších 369 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.